Vidos – wideodomofony, domofony, zamki szyfrowe

2016

logo-vidosVIDOS to niezawodne, nowoczesne systemy wideodomofonowe, które charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem.
Dostarczamy systemy dla domów jednorodzinnych oraz rozwiązania dla budynków wielolokatorskich.
Naszymi  odbiorcami są specjalistyczne firmy z branży elektronicznych systemów kontroli dostępu i zabezpieczeń.

 

W naszej ofercie m.in:

 

 

RELACJE

Osobiście  uczestniczymy w procesie wprowadzania wszelkich innowacji i udogodnień, które ułatwią użytkowanie produktów VIDOS.
Wraz z postępem technologicznym wprowadzamy zmiany i udogodnienia w naszych urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są dla nas motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Relacje z dystrybutorami oraz użytkownikami końcowymi są podstawą naszej działalności. To z Waszych potrzeb drodzy klienci rodzi się idea, a wraz z nią produkt, nad którym wspólnie pracujemy i udoskonalamy go. Efekty naszych działań działań są owocem wspólnej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO I SERWIS

Wszystkie oferowane przez nas produkty  posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że Vidos to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska.
Na cały asortyment urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Prowadzimy też  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń z naszej oferty.

Dział techniczny jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

WSPÓŁPRACA

Chcesz być naszym dystrybutorem? Jesteś instalatorem i chciałbyś korzystać z urządzeń VIDOS w swoich projektach?  A  może jesteś klientem detalicznym i potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Nami a skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb a klientów detalicznych i instalatorów skierujemy do najbliższego dystrybutora gdzie zostaną profesjonalnie obsłużeni.

 

 

Vidos.pl

Al. Jerozolimskie 311
05-816 Reguły

tel. +48 22 817 40 08
tel +48 22 837 02 86

 

Więcej informacji oraz pełna oferta na stronie www.vidos.pl

 

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.