Tworzenie stron www Wrocław

2009
INFORD

www.INFORD.eu

Firma INFORD multimedia działa w branży usług internetowych od ponad 5 lat. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest tworzenie stron www, sklepów internetowych oraz zarządzanie nimi i ich bieżąca aktualizacja.

Głównymi klientami naszej firmy są małe i średnie firmy i właśnie do takich przedsiębiorstw kierujemy naszą ofertę.

Do naszych głównych celów wyrażonych w misji firmy należy wsparcie kreowania wizerunku małych i średnich firm w sieci internet, oraz dostarczanie profesjonalnych rozwiązań i produktów z branży IT.

Jeżeli poszukujesz partnera, który podejmie się stworzenia Twojej firmowej strony www, dopełni wszelkich formalności związanych z jej uruchomieniem, a także zajmie się bieżącą aktualizacją i administracją twoim serwisem koniecznie skontaktuj się z naszą firmą.

Gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę. Wszelkie warunki współpracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta i przypieczętowujemy pisemną umową.

Dzięki uproszczeniu wielu procesów naszej działalności, jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny na realizowane przez nas projekty.  Njiektóre z nich można zobaczyć w dziale realizacje stron www na naszej firmowej stronie internetowej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze o naszej firmie koniecznie zajrzyj na naszą firmową stronę www pod adresem:  www.inford.eu lub skontaktuj się z nami w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Komentarze są niedostępne.