Kostka brukowa Libet – najlepsze oferty we Wrocławiu

2015

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kostki brukowej Libet oferowaną przez firmę Wrocławskie Kruszywa Sp. z o.o.

Firma Libet to lider na polskim rynku w branży kostki brukowej.

Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Nasza oferta to również profesjonalne doradztwo. Na podstawie projektów naszych architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki projektom nawierzchni zyskają Państwo gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.

 

 

W ofercie znajdą Państwo:

 

Wszystkie produkty znajdą Państwo na stronie Centrum kostki Brukowej i Brukarstwa otokostka.pl.

Kontakt:

Wrocławskie Kruszywa Sp. z o.o.

ul.Bystrzycka 26
54-215 Wrocław
tel/fax.071 352-10-15

 

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.