Zdobądź pracę w znanej firmie

2017

Zdobądź pracę w znanej firmie

Jeśli szukasz interesującej pracy z solidnym wynagrodzeniem to kariera w BMW jest właśnie dla Ciebie. Interesujesz się od lat tematyką motoryzacyjną? Wykorzystaj swoją wiedzę i potencjał, zgłoś się do jednego z wielu dealerów marki BMW działającego na terenie kraju. Oddział polski firmy poszukuje pracowników na stanowiska w kilku działach. Rekrutacja jest prowadzona internetowo, przez stronę, gdzie zamieszczone są oferty pracy. Jeśli wcześniej miałeś kontakt z motoryzacją, taka praca jest idealna dla Ciebie. Nabór jest realizowany do jednego z działów, a są nimi: administracja, serwis, sprzedaż samochodów, kierowanie sprzedażą. Rozpoczęcie kariery w BMW to marzenie wielu mężczyzn.

Salesman Stands Near Brand New Car. Car Showroom

Codziennie będziesz mieć okazję do kontaktu z najszybszymi pojazdami, których ceny są podobne do wartości niektórych nieruchomości. Daj sobie szansę i zgłoś swoją aplikację na interesujące Cię stanowisko w systemie internetowym. Zamieść wymagane informacje, swoje CV i czekaj na odpowiedź. Praca w salonie to prestiż, wysokie wynagrodzenie, stabilność w zatrudnieniu i zadowolenie Klientów. Poszukiwani kandydaci powinni wykazywać się zainteresowaniem i odpowiednim poziomem wiedzy motoryzacyjnej. Jeśli masz odpowiednie umiejętności, to ta praca jest stworzona właśnie z myślą o Tobie. Poszukiwani są technicy, doradcy serwisowi, sprzedawcy samochodów, osoby w charakterze product geniusa i kierownicy działów sprzedaży. Każde stanowisko to inna charakterystyka pracy.

Od techników wymaga się ponad przeciętnych umiejętności manualnych i wiedzy na temat samochodu. Serwisanci dbają o samochody Klientów i działają pod presją czasu, zachowując wysoki standard naprawy. Możesz zostać doradcą serwisowym, który pomoże zagubionemu Klientowi w oddaniu pojazdu do naprawy, a także będzie z nim utrzymywał kontakt po odebraniu samochodu z serwisu. Wreszcie bezpośrednia sprzedaż samochodów marki premium. Odpowiedz na wszystkie wątpliwości Klienta, zainteresuj go danym modelem i spraw by był zadowolony. Jeśli jednak masz problemy, z chęcią do procesu sprzedaży włączy się product genius. Jest to stanowisko na którym pracują fascynaci motoryzacji z Monachium.

Taki człowiek odpowiada za jazdy testowe z Klientami i podsyca ich zainteresowanie modelem, prezentując swoją ponad przeciętną wiedzę na temat marki BMW i nowości technologicznych. Jeśli posiadasz cechy przywódcze, aplikuj na stanowisko kierownika sprzedaży. Kierownik dba o realizację celów sprzedażowych i codzienne funkcjonowanie salonu. Nie zwlekaj, zostań członkiem marki i rozpocznij karierę w BMW już teraz: http://www.praca-dealerbmw.pl/

Komentarze są niedostępne.