Zakosztuj w nieziemskich przysmakach – już 28 czerwca kolejne spotkanie Ladies Night w Cinema City

2012

Festiwal wykwintnych dań, przysmaki z różnych stron świata, a na deser przepyszny duet – Jean Reno i Michael Youn w przezabawnej komedii „Faceci od Kuchni”. Drogie Panie, zarezerwujcie czwartkowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 28 czerwca, o godzinie 19:30 w 18 kinach Cinema City w całej Polsce. Centymetry, wagi i kalkulatory kalorii zostają w domu. Zapowiada się prawdziwe, kulinarne szaleństwo.

Spotkania z szefami kuchni, porady specjalistów od żywienia, a także przepyszne niespodzianki – to wszystko będzie czekać na uczestniczki kolejnego Ladies Night w Cinema City. Oczywiście nie zabraknie także podarunków od partnerów wydarzenia, którymi są: Yves Rocher, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), BLOW, No-Spa oraz Skoda. Kulinarne rozkosze z pewnością rozpalą podniebienia wszystkich Pań. Święto kobiet z Cinema City już 28 czerwca!

Przepyszny wieczór zakończy przedpremierowy pokaz filmu „Faceci od Kuchni”. Paryż, wyśmienite jedzenie oraz ludzie, którzy umieją ugotować wszystko, czyli duet – Jean Reno i Michael Youn jako Faceci od Kuchni. Sympatyczna i rozgrzewająca optymistycznym przesłaniem opowieść o ludziach, którzy połączyli pasję z życiem zawodowym z pewnością przypadnie wszystkim Paniom do gustu.

Kuchenne Ladies Night z pewnością mile zaskoczy. Chcemy, aby w tym dniu uczestniczki zapomniały o kaloriach i dietach – 28 czerwca ma oczarować smakiem. Zapraszamy na kulinarne szaleństwo! Kobiecy wieczór pełen pyszności już 28 czerwca w kinach Cinema City” zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Przyjdź już 28 czerwca o godz. 19.30 na Ladies Night do Cinema City i przekonaj się jak wygląda prawdziwe święto kobiet!

 

Trzecia edycja Ladies Night wystartuje już 28 czerwca o godzinie 19:30 w następujących kinach Cinema City w aż 15 miastach Polski:

Cinema City Częstochowa Jurajska

Cinema City Gliwice

Cinema City Kraków Galeria Kazimierz

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Poznań Plaza

Cinema City Lublin

Cinema City Warszawa Promenada

Cinema City Warszawa Arkadia

Cinema City Warszawa Mokotów

Cinema City Łódź Manufaktura

Cinema City Wrocław

Cinema City Wałbrzych

Cinema City Rybnik

Komentarze są niedostępne.