Tydzień z Sagą Zmierzch tylko w Cinema City!

2012

Świat wampirów opanuje kina Cinema City w całej Polsce! Od 12 do 15 listopada Cinema City zaprasza na emocjonujący tydzień z Sagą Zmierzch. Bilety dostępne będą w specjalnej cenie 10zł! Dodatkowo wszyscy Ci, którzy kupią bilet na premierowy pokaz filmu „Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2” za bilet na „Sagę Zmierzch: Przed Świtem. Część 1” zapłacą jedynie 7zł!

Tydzień z Sagą Zmierzch rozpocznie się w wybranych kinach Cinema City już w poniedziałek 12 listopada o godzinie 19:30. Na srebrnych ekranach zakróluje pierwsza część sagi: Zmierzch, z kolei we wtorek (19:30) widzów przywita Księżyc w nowiu, natomiast w środę (19:30) Zaćmienie. W czwartek – już we wszystkich kinach – o godzinie 21:30 rozpocznie się Przed Świtem. Część 1. Zwieńczeniem tygodnia z najsłynniejszymi wampirami będzie premierowy pokaz drugiej części „Przed świtem” – również we wszystkich kinach Cinema City. Punktualnie o 0.01 w nocy z 15 na 16 listopada rozpocznie się fascynująca walka na śmierć i życie…

Ekranizacja finałowej części Sagi Zmierzch: Przed Świtem wkracza do kin Cinema City! Fani przygód Belli i Edwarda będą mogli przypomnieć sobie losy bohaterów podczas niezwykłego tygodnia z Sagą Zmierzch, a już w nocy z 15 na 16 listopada przekonają się jak zakończy się ta niezwykła miłosna historia” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

 

 

Tydzień z Sagą Zmierzch w Cinema City (12 -15 listopada):

Zmierzch”, 12 listopada, godzina 19:30

Księżyc w nowiu”, 13 listopada, godzina 19:30

Zaćmienie”, 14 listopada, godzina 19:30

Przed Świtem. Część 1”, 15 listopada, godzina 21:30

Przed Świtem. Część 2”, 15 listopada, godzina 00:01

 

Tydzień z Sagą Zmierzch odbędzie się w następujących kinach:

 

Cinema City Arkadia

Cinema City Mokotów

Cinema City Promenada

Cinema City Lublin

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Silesia

Cinema City Gliwice

Cinema City Bonarka

Cinema City Wolność

Cinema City Łódź

Cinema City Poznań Plaza

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Toruń Plaza

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Korona

Komentarze są niedostępne.