Thirty Three Bicycle Studio

2017

Thirty Three Bicycle Studio – Nowy zawodnik na wrocławskim rynku rowerów!

Długoletnie doświadczenie w branży rowerowej pozwoliło nam stworzyć nowe miejsce na rowerowej mapie Wrocławia.
Nie ukrywamy również, że powstanie sklepu i serwisu rowerowego Thirty Three Bicycle Studio ma ścisły związek z naszym zamiłowaniem do kolarstwa.
Poprzez własne doświadczenia w wielu dyscyplinach rowerowych, począwszy od DH, Enduro, idąc dalej po MTB, a skończywszy na szosie i przełajach jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać sprzęt zarówno osobom początkującym, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił w świecie rowerowym, jak i zawodowym kolarzom, którzy z kolei potrzebują profesjonalnego doradztwa.

Celem było stworzenie sklepu, w którym oferujemy klientom najwyższej jakości produkt i profesjonalną obsługę.
Stawiamy na marki kultowe, takie jak Cannondale i GT, które na rynku rowerowym są od wielu już lat, ale również pragniemy prężnie rozwijać marki niszowe – Ibis, Knolly, a także promować marki rodzime NS Bikes.

To marki, które kształtują nowe kierunki rozwoju dla kolarstwa, prężnie rozwijają się, kreują nowe typy rowerów i przyjmują innowacyjne rozwiązania.
Pragniemy podążać za wszelkimi nowościami w świecie rowerowym, stąd wybór tak prestiżowych marek. Niemniej jednak są to marki, które w swojej sprzedaży oprócz wyspecjalizowanego sprzętu, oferują również modele tańsze, w przystępnej cenie dla każdego, których jakość pozostaje na bardzo wysokim poziomie.
Wspieramy rozwój i budowę tras rowerowych, współpracujemy z Trasami Enduro Srebrna Góra i Strefą MTB Sudety.

Zapraszam do odwiedzin naszego sklepu internetowego www.thirtythree.pl – sklep rowerowy i serwis rowerów we Wrocławiu

Komentarze są niedostępne.