Samochody Lancia Ypsilon rozdane!

2012

Tego lata ponad  82 tysiące nagród od Cinema City trafiło do szczęśliwców

Jak to jest pójść do kina na ulubiony film i wyjść bogatszym o super samochód, skuter czy telewizor? Szczęśliwcy, którzy wzięli udział w niezwykłej loterii Cinema City – ‘Magiczna Koperta’ – znają to uczucie. Zobacz, jak cieszą się prawdziwi zwycięzcy http://www.youtube.com/watch?v=AGZvxWIGl0U&hd=1.

Promocja ‘Magiczna Koperta’ w Cinema City dobiegła końca. Przez wakacyjne miesiące Cinema City rozpieszczało widzów nie tylko wielkimi kinowymi hitami, ale także wyjątkową loterią. Każdy kinomaniak mógł spróbować swojego szczęścia i wygrać tysiące nagród.

Trzy zaczarowane koperty z samochodami Lancia Ypsilon przypadły w udziale szczęśliwcom w następujących kinach: Cinema City Mokotów w Warszawie, Cinema City Silesia w Katowicach i Cinema City Lublin Plaza. Ponadto, Cinema City rozdało swoim widzom ponad 82 tysiące nagród, w tym skutery ZIPP, telewizory TLC LED 32 oraz drukarki HP!

Widzowie kin Cinema City pokochali letnią promocję ‘Magiczna Koperta’. Niczym w bajecznej historii o Dżinie z kopert wyskakiwały magiczne nagrody, a kinomaniacy wprost szaleli z radości. Trzej zwycięzcy mogą mówić o niezwykłym szczęściu – z kin Cinema City wyjechali eleganckimi i komfortowymi samochodami Lancia Ypsilon. Zachęcamy wszystkich do śledzenia aktualności w kinach Cinema City” – podsumowuje Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Partnerami wakacyjnej akcji Cinema City byli: Lancia, Zipp, HP, Halls, TCL, Ubisoft, Pizza Hut oraz Coca-Cola.

Komentarze są niedostępne.