Rachunki niższe o 10%?

2012

Wystartowała zimowa promocja Mobilnych Płatności i MasterCard Mobile

Niższe rachunki, szybki dostęp do transakcji i wygodne zarządzanie fakturami? Przetestuj nową aplikację Mobilnych Płatności i przekonaj się, jak proste może być oszczędzanie! Zimowa promocja „10% mniej za rachunki” – przygotowana przez firmę InPost Finanse z Grupy Integer.pl oraz MasterCard Mobile – trwa od 6 do 31 grudnia 2012. Nie czekaj, zostań użytkownikiem Mobilnych Płatności, ściągnij aplikację na swój telefon komórkowy i bądź bardziej mobilny finansowo!

Coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory oznaczają większe rachunki za prąd i gaz. Dzięki promocji Mobilnych Płatności i MasterCard Mobile przestaniesz martwić się zimową aurą! Aktywuj usługę Mobilnych Płatności, by zyskać dostęp do szybkich i bezpiecznych transakcji dających dodatkowe oszczędności! Wystarczy, że opłacisz minimum jeden rachunek za pomocą aplikacji mobilnej, a w czasie trwania promocji otrzymasz 10% rabatu na swoje rachunki.

Przystąpienie do akcji „10% mniej za rachunki” jest niezwykle proste. Wypełnij formularz elektroniczny na stronie www.mobilneplatnosci.pl/mcm i pobierz aplikację mobilną w AppStore lub w sklepie Google Play, by korzystać z usługi Mobilne Płatności. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników telefonów komórkowych Apple oraz z systemem Android.

Mobilne Płatności to bezpieczny i wygodny sposób opłacania rachunków przez SMS, umożliwiający dokonywanie opłat w dowolnym miejscu oraz czasie. Dzięki usłudze Mobilnych Płatności i e-Faktury Multioperatorskiej, oferowanych przez InPost Finanse, klienci posiadający debetową lub kredytową kartę MasterCard w łatwy sposób mogą przypisać tę kartę do swojego numeru telefonu w ramach Mobilnych Płatności. Proces aktywacji przebiega w sposób elektroniczny, a z usługi można korzystać natychmiast.

Z usług firmy InPost Finanse w zakresie płatności rachunków za pośrednictwem telefonów komórkowych korzysta już 100 tys. osób, w tym abonenci i klienci Orange, Avon czy ProfiLingua. Z koleidzięki wdrożeniu systemu do obsługi e-faktur – InPost Finanse pozyskał kolejnych 250 tysięcy klientów. Zarządzanie płatnościami odbywa się na portalu mobilneplatnosci.pl, gdzie Klienci mogą opłacać faktury również z wykorzystaniem kart kredytowych MasterCard.

Regulamin promocji znajduje się na stronie www.mobilneplatnosci.pl/mcm

Komentarze są niedostępne.