Rachunki masz z górki

2012

„Rachunki masz z górki”

Opłacaj mobilnie, klikaj i wygrywaj – konkurs Mobilnych Płatności i MasterCard trwa do 30 czerwca!

„Rachunki masz z górki” – kto o tym nie marzy? Hasło przewodnie wspólnej akcji firmy InPost Finanse z Grupy Integer.pl oraz MasterCard – promującej szybkie płatności kartą MasterCard przez telefon komórkowy – urzeczywistnia się. Wystarczy tak niewiele, by – poza bezpiecznymi transakcjami – zdobyć cenne nagrody. Do wygrania są trzy designerskie rowery. To nie wszystko – na każdego, kto opłaci swoje rachunki przy pomocy kart MasterCard lub usługi MasterCard Mobile, korzystając z opcji Mobilnych Płatności lub e-Faktury Multioperatorskiej w InPost Finanse, czekają oryginalne plecaki, w sam raz na letnie rowerowe wyprawy. Promocja trwa do 30 czerwca 2012 roku.

Zasady konkursu są proste. Jedno kliknięcie dzieli posiadaczy kart MasterCard, którzy  aktywują Mobilne Płatności od wygrania cennych nagród. Wystarczy wejść na stronę www.mobilneplatnosci.pl/mcm, aktywować Mobilne Płatności i zaproponować kreatywne hasło, promujące zalety opłacania rachunków kartą MasterCard, by zawalczyć o jeden z trzech rowerów.

Mobilne Płatności to bezpieczny i wygodny sposób opłacania rachunków przez SMS, umożliwiający dokonywanie opłat w dowolnym miejscu oraz czasie. Dzięki usłudze Mobilnych Płatności i e-Faktury Multioperatorskiej, oferowanych przez InPost Finanse, klienci posiadający debetową lub kredytową kartę MasterCard w łatwy sposób mogą przypisać tę kartę do swojego numeru telefonu w ramach Mobilnych Płatności. Proces aktywacji przebiega w sposób elektroniczny, a usługa jest natychmiast aktywna.

Z usług firmy InPost Finanse w zakresie płatności rachunków za pośrednictwem telefonów komórkowych korzysta już 100 tys. osób, w tym abonenci i klienci Orange, Avon czy ProfiLingua. Z kolei dzięki wdrożeniu systemu do obsługi e-faktur InPost Finanse pozyskał kolejnych 250 tysięcy klientów. Zarządzanie płatnościami odbywa się na portalu mobilneplatnosci.pl, gdzie Klienci mogą opłacać faktury również z wykorzystaniem kart kredytowych MasterCard.

Komentarze są niedostępne.