Przyjdź na dni otwarte ROBYG i skorzystaj z ostatnich ofert w ramach Rodziny na Swoim!

2012

Stylowe projekty architektoniczne, wysoki standard wykończenia oraz bliskość terenów zielonych to cechy charakterystyczne inwestycji ROBYG. Możesz się o tym przekonać podczas dni otwartych 24 i 25 listopada. Będzie to również idealna okazja do znalezienia wymarzonego mieszkania w ramach kończącego się programu „Rodzina na Swoim”. Odwiedź wybrane biuro sprzedaży ROBYG w najbliższy weekend, w godzinach 10.00 – 17.00!

Pełne zieleni Young City na Bemowie, kameralne Osiedle Zdrowa oraz inspirowana powojennym modernizmem Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki w Wilanowie – to tylko niektóre z warszawskich inwestycji Grupy ROBYG, które będzie można zobaczyć z bliska podczas dni otwartych dewelopera. Odwiedzający będą mieli okazję nie tylko przyjrzeć się klasycznemu urokowi nowoczesnych rozwiązań czy przekonać się o precyzji wykończenia mieszkań, ale również zaczerpnąć porad specjalistów z rynku nieruchomości. Konsultanci będą służyć pomocą z zakresu:

  • kryteriów, które należy spełnić, by zakwalifikować się do dobiegającego końca programu „Rodzina na Swoim”
  • pozyskiwania kredytu
  • wykończenia mieszkania i aranżacji wnętrz

„Podczas dni otwartych odpowiemy na pytania i pomożemy klientom wybrać najatrakcyjniejsze mieszkania, objęte rządowym programem RnS. W portfolio Grupy ROBYG znajduje się wiele zróżnicowanych metrażowo lokali – od kawalerek po 3-pokojowe mieszkania, o powierzchni od 30 mkw. do 75 mkw. – które spełniają kryteria programu dofinansowania Rodzina na Swoim. Ostatnio nasza oferta poszerzyła się o kolejne lokale – oddane do sprzedaży w ramach V etapu Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki – w Miasteczku Wilanów. Z ofert dostępnych w kończącym się już rządowym programie można skorzystać składając wniosek kredytowy do 31 grudnia 2012 roku” – doradza Agnieszka Senderowicz, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Komentarze są niedostępne.