Prestige Decor – hurtownia kwiatów sztucznych Wrocław

2021


Prestige Decor to importer kwiatów sztucznych, sprowadzającym oryginalne towary na potrzeby szerokiego grona krajowych odbiorców. Starannie sprawdzamy dostawców, wybierając wyłącznie firmy, których oferta jest najbardziej zróżnicowana i zgodna z międzynarodowymi normami. Asortyment hurtowni obejmuje kwiaty sztuczne pojedyncze, kwiaty sztuczne wyrobowe, całe bukiety, rośliny zielone oraz najróżniejsze dodatki. Wszystkie towary dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Wykonane z atestowanych materiałów, kwiaty odznaczają się znakomitymi parametrami odpornościowymi – nie są tak delikatne jak prawdziwe rośliny, ich kolory nie blakną i można je eksponować niezależnie od warunków pogodowych. Nie wymagają też ustawiania w konkretnym miejscu, ponieważ nie potrzebują światła ani odpowiedniej temperatury.

Wszystkie artykuły zostały wyprodukowane z największą dbałością o detale, co sprawia, że wyglądają praktycznie tak samo jak ich naturalne odpowiedniki. Nierzadko korzystanie ze sztucznych kwiatów staje się bardziej opłacalne – są doskonałym wyborem na wesela, przyjęcia i różnego rodzaju eventy. Można je układać na setki sposobów, dzięki czemu będą piękną dekoracją w urzędach, teatrach, galeriach sztuki czy centrach handlowych. Wiązanki elegancko wyglądają w wazonach, a pojedynczymi kwiatami można dekorować bukiety naturalne.

Prestige Decor na rynku polskim od dwudziestu pięciu  lat

Hurtownia Kwiatów Sztucznych
Hurtownia Kwiatów Sztucznych Prestige DecorNasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych, dystrybutorów, centrów ogrodniczych. Asortyment sztucznych kwiatów jest zmieniany kilka razy w roku. Sprowadzamy produkty sezonowe oraz związane z konkretnymi świętami. Zapraszamy do przejrzenia Galerii, gdzie w przejrzysty sposób prezentujemy dostępne w sprzedaży kwiaty. Zarówno nowym, jak i stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty, a także indywidualnie ustalane warunki współpracy. Wszystkie nasze produkty znajdują się w magazynie, dzięki czemu możemy przygotować je do wysyłki i dostarczyć bardzo szybko. Nasza działalność jako importera sztucznych kwiatów, oparta jest na maksymalizacji korzyści klienta. Partnerom biznesowym oferujemy zróżnicowane oraz wygodne formy płatności.

W asortymencie posiadamy mnóstwo odmian sztucznych kwiatów, m.in.: tulipany, chabry, róże, goździki, mieczyki, lilie, magnolie, słoneczniki, pelargonie, akacje, rumianki, anemony, maki, peonie, storczyki, kwiaty polne i wiele innych. Oferujemy także gałązki, girlandy oraz owoce. Siedziba Prestige Decor, importera sztucznych kwiatów, znajduje się Rzeplinie pod Wrocławiem, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania dotyczące znajdującej się na stronie oferty, cen kwiatów czy możliwości współpracy, zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta. Udzielimy dokładnych informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

Więcej informacji oraz pełna oferta kwiatów sztucznych oraz dodatków dostępna na stronie hurtowni pod adresem:
https://prestigedecor.com.pl/

Komentarze są niedostępne.