Poznaj magiczny świat kina w promocyjnej cenie tylko w Cinema City

2012

Wakacyjny luz, popcorn, cola i tańszy bilet na filmowe premiery – chodzenie do kina może być jeszcze przyjemniejsze! Cinema City – z myślą o wszystkich kinomaniakach – przygotowało letnią promocję. Zasady są niezwykle proste. Wydając pieniądze w barze lub kawiarni kinowej Cinema City każdy widz zyskuje kupon, który upoważnia go do zakupu biletu w promocyjnej, wakacyjnej cenie: na film 2D za jedyne 14 zł. Promocja trwa od 6 do 16 lipca 2012. Kupony można wykorzystać aż do 30 sierpnia 2012. Ciesz się filmowymi hitami w promocyjnej cenie przez całe wakacje!

„Magiczny świat kina w promocyjnej cenie” – jest wspaniałą okazją, by wszyscy kinomaniacy mogli obejrzeć jeszcze więcej filmów z obszernego repertuaru kin Cinema City w atrakcyjnej cenie. Tego lata w repertuarze Cinema City nie zabraknie ponadczasowych hitów: „Niesamowity Spider-Man”, „Prometeusz”, „Epoka Lodowcowa 4”, „Mroczny Rycerz” czy Dziedzictwo Bournea”.

Akcja „Magiczny świat kina w promocyjnej cenie” potrwa do 16 lipca. Kupon upoważnia do zakupu biletu na film 2D za 14 zł, natomiast film 3D widzowie będą mogli obejrzeć za jedyne 17 zł (bilet nie zawiera opłaty za okulary). Zniżkowe kupony będzie można wykorzystać aż do 30 sierpnia 2012 roku i cieszyć się magią kina w niesamowitej, promocyjnej cenie.

Komentarze są niedostępne.