Popcorn, cola i … promocyjny kupon na filmowe hity! Magiczny świat kina tylko w Cinema City

2012

Tego lata na widzów Cinema City czeka niezwykle gorąca i wyjątkowa niespodzianka. Cinema City – z myślą o wszystkich kinomaniakach – przygotowało promocję „Magiczny świat kina”. Wydając pieniądze w barze lub kawiarni kinowej Cinema City każdy widz zyskuje kupon, który upoważnia go do zakupu biletu na film 2D za jedyne 14 zł, a 3D za 17 zł. Promocja trwa do 16 lipca 2012, a zdobyte kupony można wykorzystać aż do końca sierpnia 2012 na seanse od poniedziałku do czwartku. Filmowe nowości w atrakcyjnej cenie przez całe wakacje?! Tak! Tylko w Cinema City.

Akcja „Magiczny świat kina w promocyjnej cenie” skierowana jest do wszystkich, którzy kochają filmy. W wakacyjnym repertuarze kin Cinema City nie zabraknie takich hitów, jak choćby kultowy „Mroczny Rycerz Powstaje” czy trzymająca w napięciu do ostatniej minuty niezwykła opowieść, uzupełniająca i zamykająca kultowy cykl – „Dziedzictwo Bourne’a”. To jednak nie wszystkie nowości. Na dzieciaki czekają najnowsze przygody zwariowanych przyjaciół z „Epoki Lodowcowej 4” oraz „Madagaskar 3”.

Promocja „Magiczny świat kina” to wspaniała okazja do tego, by wszyscy kinomaniacy mogli obejrzeć jeszcze więcej filmów z obszernego repertuaru kin Cinema City w atrakcyjnej cenie.

Do ulubionych smakołyków dodajemy kupon, za który można zakupić bilet na film w promocyjnej cenie. Nasi kinomaniacy będą mogli cieszyć się filmowymi nowościami w atrakcyjnej cenie przez całe wakacje! Zapraszamy wszystkich do kin Cinema City” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Akcja „Magiczny świat kina w promocyjnej cenie” potrwa do 16 lipca 2012 roku. Kupon upoważnia do zakupu biletu na film 2D za 14 zł, natomiast film 3D widzowie będą mogli obejrzeć za jedyne 17 zł. Zniżkowe kupony będzie można wykorzystać aż do 31 sierpnia 2012 roku.

Komentarze są niedostępne.