Poleć na Kubę

2019

Kuba wyspa jak wulkan gorąca słowa te znamy chyba wszyscy i chyba nie jeden z nas bardzo chętnie wylądowałby na tej niesamowitej i egzotycznej wyspie.

Hawana z ciekawymi zabytkami, ojczyzna słynnego pisarza, zabytkowe cadillaki na ulicach, tętniąca nocnym życiem, rozbujana w rytmie salsy. Wspaniałe kubańskie plaże z kojąco szumiącym turkusem i błękitem morza. Vinales i Tarara z pięknem przyrody i możliwością ciekawego wypoczynku i niezapomnianymi wrażeniami, niesamowici ludzie. Cudownie kolorowa Hawana. To wszystko czeka na Ciebie na Kubie. 

Biuro Podróży Flamingo Travel specjalizuje się w organizacji niezapomnianych wyprawy i wycieczek na Kubę. Realizujemy różnego rodzaju opcje z noclegami w casa particular w Hawanie wraz z bogatym Planem Podróży. Na miejscu opiekują się Tobą członkowie naszego Flamingo Team – rdzenni Kubańczycy. Dzięki nim masz szanse „poczuć klimat prawdziwej Kuby„. Zapraszamy na wycieczki na Kubę – poznaj ją z naszym biurem podróży.

Myślisz o wyprawie na „drugi koniec świata” więc poznaj nas nieco bliżej.

Kuba Flamingo Travel to efekt przyjaźni polsko – kubańskich rodzin, wspólnych pasji, podobnego postrzegania świata i obopólnej otwartości.

Pomimo dzielących nas ogromu kilometrów, różnic kulturowych, barier językowych, ograniczeń zaawansowania technologicznego postanowiliśmy razem pokazywać podróżnikom Kubę. Zarówna tą piękną, kolorową, smaczną, pachnącą cygarami i rumem, rozbujaną w rytmie salsy z cudownie szumiącym błękitem morza jak i tą biedniejszą, smutniejszą, bardziej szarą ale nadal życzliwą.

Dzięki naszej przyjaźni udało się stworzyć przestrzeń do zapoczątkowania realizacji naszych marzeń. Możemy i chcemy pokazać Wam Kubę „od kuchni”, nie przez pryzmat hoteli, ale oczami rodowitego Kubańczyka. Podróżując z nami będziecie mogli zamieszkać w domach Kubańczyków, spożywać z nimi posiłki, poznawać ich tradycyjną kuchnię, poznać bliżej ich kulturę, nawyki usposobienie, postrzegania świata. Zajrzeć „od zaplecza” w zakamarki Hawany i okolic.

Kuba Flamingo Travel jest Biurem Podróży, którego założycielem i administratorem  danych jest firma AdArtour. Biuro posiada wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Formą zabezpieczenia podróżnych jest gwarancja ubezpieczeniowa na rzecz Klientów, którą posiadamy w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.

Komentarze są niedostępne.