Ostatnia w tym roku odsłona Ladies Night w Cinema City!

2012

Plejada gwiazd, błyskotliwe dialogi, zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania! Już 13 grudnia startuje kolejna –  już ostatnia w tym roku – odsłona Ladies Night! Na wszystkie panie – oprócz niespodzianek i prezentów – czekać będzie Colin Firth i Cameron Diaz w wyświetlanej na 2 tygodnie przed premierą, przezabawnej komedii „Gambit, czyli jak ograć króla”. Spędź czarujący wieczór w Cinema City i przyłącz się do gry!

Pełen świetnej zabawy i mnóstwa niespodzianek wieczór rozpocznie się 13 grudnia, o godzinie 19:30. Cinema City przygotowało dla uczestniczek Ladies Night konkursy z nagrodami, prezenty oraz cenne porady dotyczące sposobów na odreagowanie stresów związanych z pracą i gonitwą życia codziennego.

Na ekranie królować będzie zdobywca Oscara, Colin Firth i zjawiskowa Cameron Diaz w wyreżyserowanym przez Michaela Hoffmana filmie „Gambit, czyli jak ograć króla”. Szalona komedia według scenariusza Coenów tym razem przeniesie widzów w świat wielkiej sztuki, zemsty i oszustwa z przymrużeniem oka!

„To już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich Pań przedpremierowy pokaz filmu ‘Gambit, czyli jak ograć króla’. Colin Firth i Cameron Diaz w rolach głównych, reżyseria Michaela Hoffmana i scenariusz braci Coen to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Serdecznie zapraszamy stałe bywalczynie naszych kobiecych spotkań oraz wszystkie Panie, które nie miały jeszcze okazji bawić się na Ladies Night w Cinema City. Będzie naprawdę kobieco!” zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Partnerami grudniowej odsłony Ladies Night są: Pachnąca Szafa, Oriflame, Hortex, Mola, Somat, Opel.

Prawdziwe święto kobiet już 13 grudnia o godzinie 19.30 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce!

Komentarze są niedostępne.