Odkrywaj na nowo Polskę z Paczkomatami InPost!

2012

Paczkomaty InPost i Nationale Geographic Traveler na tropie „7 Nowych Cudów Polski”

Góry, Mazury, Pomorze, a może Kaszuby? Który z regionów Polski skrywa najpiękniejsze przyrodnicze zakątki? InPost – wraz z Nationale Geographic Traveler, ekspertem od najbardziej urokliwych miejsc na ziemi – szukają turystycznych atrakcji naszego kraju. Propozycje – typowane na fecebookowym profilu Paczkomatów InPost – stworzą nową mapę wyjątkowych miejsc i trafią do oficjalnego plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski” na rok 2013. Plebiscyt trwa do 24 września, więc nie ma na co czekać. Typuj i zgarniaj nagrody!

Trzeba tak niewiele, by być współautorem ‘przewodnika po cudownej Polsce’ i wygrywać jednocześnie atrakcyjne upominki. Nieodzownie z pomocą przychodzi Facebook. Wystarczy kliknąć w wirtualną mapę – dostępną dzięki aplikacji na Facebook.com/Paczkomaty – by uruchomić lawinę pozytywnych wydarzeń. Dostępna tam opcja „Dodaj cud” pozwoli z łatwością zaprezentować typowane miejsce. Tutaj nie ma ograniczeń – zdjęcia, filmy, linki opisy – wszystko ma znaczenie w walce o tytuł jednego z 7 nowych cudów Polski.

Na mapie cudownych miejsc pojawiło się już około 600 propozycji – od najbrzydszej kamienicy na warszawskim Mokotowie, przez Pustynię Błędowską po Brylińce, w których przyszło na świat 7 cudownych córek. Aktualnie według internautów najbardziej atrakcyjne turystycznie są południowe województwa Polski – małopolskie, śląskie i podkarpackie.

Do autorów najlepiej ocenianych wpisów codziennie trafiają atrakcyjne upominki. To nie wszystko! Poza nagrodami, na najbardziej aktywnych internautów czeka też odrobina sławy. Konkursowe jury – pod przewodnictwem podróżniczki Martyny Wojciechowskiejwybierze we wrześniu zdjęcia, które zostaną opublikowane w magazynie Traveler. Ich autor otrzyma również voucher o wartości 3000 zł na zakup sprzętu fotograficznego w wybranym e-sklepie. Z kolei internauci, których zdjęcia i filmy zgromadzą najwięcej głosów „Cudo!”, otrzymują – w każdym tygodniu i miesiącu trwania akcji – sprzęt sportowy od Presto.pl.

Warto zajrzeć do aplikacji Facebook.com/Paczkomaty również po to, by – typując w konkursie sms’owym najlepszą z 30 ubiegłorocznych propozycji – wygrać nagrodę gwarantowaną, ufundowaną przez InPost. Atrakcyjny przewodnik „7 Nowych Cudów Polski 2011” – wydany przez NG Traveler – trafi do każdego, kto do 24 września 2012 wyśle sms’em swój typ. Można go będzie nieodpłatnie odebrać z Paczkomatów InPost.

Kampania „7 Nowych Cudów Polski” – prowadzona między innymi przez Paczkomaty InPost oraz Nationale Geographic Travelerpromuje Polskę, jako miejsce atrakcyjne turystycznie. Dodatkowo, stworzona na potrzeby akcji aplikacja dostępna na Facebook.com/Paczkomaty pozwala użytkownikom stworzyć własny przewodnik i promować konkretne miejsca.

InPost to największy, niezależny operator pocztowy w Polsce. Firma rozwija swoje usługi w kilkunastu krajach Europy, Ameryce Południowej i Półwyspie Arabskim. Angażując się w kampanię „7 Nowych Cudów Polski” podkreśla jednak swoje ogromne przywiązanie do Polski, która jest kolebką firmy. Zarówno w akcji „PioSęki, czyli drzewa przebojów”, jak i najnowszej kampanii – organizowanej wspólnie z Nationale Geographic Traveler – zachęca wszystkich do osobistego zaangażowania w sprawy ochrony środowiska naturalnego i dbałości o piękno polskich ‘cudów’ przyrody.

Komentarze są niedostępne.