Naturalny krem konopny NaturBonum z nominacją w konkursie Kryształy Turystyki

2023

W dniach 4-6 marca we Wrocławiu odbywały się Międzynarodowe Targi Turystyki. Targi zgromadziły wystawców z całego świata przyciągając tysiące odwiedzających.

Podczas targów odbywa się konkurs Kryształy Turystyki, w którym wyróżniane są ciekawe, wartościowe i wysokiej jakości produkty. Jedną z nominacji uzyskał 100% naturalny krem konopny NaturBonum.

Nominacja w konkursie Kryształy Turystyki dla kremu konopnego NaturBonum

Dziś otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość – nasz 100% naturalny krem konopny do twarzy i ciała został nominowany do nagrody Kryształu Turystyki na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu w kategorii Produkt Regionalny.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni za stworzenie produktu, który powstaje pod Ślężą a jego wiodący surowiec to olej konopny pozyskiwany także z lokalnej uprawy konopi siewnej.

Źródło: NaturBonum.pl

Krem konopny NaturBonum – poznajcie produkt.

Naturalny krem konopny do twarzy i ciała to kompozycja oleju z konopi siewnej, masła shea oraz wosku pszczelego z domieszką oleju arganowego. 100 % naturalnych składników zapewnia wysoką jakość kremu oraz bezpieczeństwo dla skóry, co potwierdzone jest badaniami dermatologicznymi oraz Pozytywnym Raportem Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego.

Krem konopny NaturBonum przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, szczególnie polecany do skóry problemowej – wysuszonej, szorstkiej, popękanej, skłonnej do podrażnień (np. skóry łuszczycowej, atopowej) oraz trądzikowej. Regeneruje oraz nawilża skórę. Krem jest umiarkowanie tłusty, dzięki czemu łatwo się rozprowadza, a skóra szybko go wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu.
W przeciwieństwie do większości kosmetyków dostępnych w sprzedaży krem w swoim składzie posiada tylko całkowicie naturalne składniki: Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil,

Krem konopny NaturBonum posiada Certyfikat Ślężańskiego Produktu Lokalnego i dokładamy wszelkich starań aby był kosmetykiem najwyższej jakości i w 100% naturalnym, a tym samym aby godnie reprezentował nasz region – przepięknego Masywu Ślęży.

NaturBonum to mały lokalny producent wytwarzający ręcznie, wyróżniające się na rynku, 100% naturalne kosmetyki do twarzy i ciała oraz całkowicie naturalne świece z wosku sojowego. Jego butikowa hand-made manufaktura zlokalizowana jest w przepięknym, naturalnym regionie, u podnóża Góry Ślęży.

Wszystko co powstaje w NaturBonum stworzone jest bez kompromisów, z pasji oraz miłości do natury.

Każdy produkowany przez nas produkt wytwarzany jest ręcznie, z najwyższej jakości surowców. Nasze kosmetyki wyróżniają się zastosowaniem tylko i wyłącznie naturalnych, certyfikowanych i przebadanych składników dzięki czemu nasi Klienci otrzymują produkt który jest możliwie najbardziej bezpieczny dla zdrowia.

Wszystkie produkty NaturBonum posiadają pozytywny Raport Bezpieczeństwa Kosmetyku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącym produktów kosmetycznych oraz są zarejestrowane w rejestrze kosmetyków CPNP Unii Europejskiej.

Zapraszamy na NaturBonum.pl

Komentarze są niedostępne.