MEDI-PORTAL – giełda sprzętu medycznego

2010

MEDI-PORTAL to nowoczesna platforma, która daje możliwość zakupu sprzętu medycznego, wyrobów medycznych i farmaceutycznych w jednym miejscu, po atrakcyjnych cenach, spośród tysiąca różnorodnych kategorii i usług.

MEDI-PORTAL wychodzi na przeciw tym wszystkim, którzy posiadają nowy lub używany, ale i zbędny sprzęt medyczny. Tu na MEDI-PORTAL’u można wystawić taki sprzęt na aukcji i już wkrótce cieszyć się przeprowadzeniem udanej transakcji.

Oczywiście jeżeli prowadzisz firmę, która dystrybuuje sprzęt medyczny, wyroby medyczne czy farmaceutyczne, także jesteś u NAS mile widziany. MEDI-PORTAL daje Ci możliwość prowadzenia sklepu on-line, a także reklamy swojej firmy w sieci. Interaktywny interfejs portalu promuje Twoje produkty na pierwszej stronie więc nie sposób Cię nie zauważyć.

Jeżeli jesteś zapracowany i nie masz czasu i siły stać w kolejkach, czy też przeszukiwać sieci w poszukiwaniu określonych produktów zajrzyj na MEDI-PORTAL. Tu znajdziesz wszystko co jest Ci niezbędne oszczędzając czas i energię, bo wszystko co musisz zrobić, to usiąść wygodnie w fotelu, wpisać nazwę interesujcej Cię pozycji, nacisnąć przycisk myszki, a pojawi się przed Tobą niezliczona liczba ofert spośród, których na pewno wybierzesz coś dla siebie.

MEDI-PORTAL to również skarbnica danych o świadczonych usługach z zakresu medycyny i usług pokrewnych.Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.