Magiczne Mikołajki w Cinema City!

2012

Wielu baśniowych bohaterów na ekranach Cinema City to gwarancja udanych Mikołajek! Od 6 aż do 9 grudnia na najmłodszych widzów czekać będzie Mikołaj, słodkie niespodzianki i przedpremierowe pokazy filmu „Strażnicy marzeń”. Spędź Magiczne Mikołajki tylko w Cinema City i przekonaj się, czemu pojawił się Królik Wielkanocny!

 

Od 6 do 9 grudnia Cinema City opanuje mikołajkowe szaleństwo! Na specjalnym fotelu zasiądzie Mikołaj, który wysłucha życzeń dzieci i pomoże stworzyć Najdłuższą Listę Prezentów, tak aby o niczym nie zapomniał. Natomiast, na ekranach królować będą „Strażnicy marzeń”. Wśród nich jest Święty Mikołaj, Zając Wielkanocny, Zębowa Wróżka, Piaskowy Ludek oraz Jack Frost – każdy obdarzony nadzwyczajnymi zdolnościami. Nieśmiertelni strażnicy dziecięcych marzeń muszą połączyć swoje siły, by pokonać złego ducha. Przyjdź do Cinema City na przedpremierowy pokaz już 6 grudnia i jako pierwszy sprawdź, co wydarzy się, gdy zapadnie noc!

Magiczne Mikołajki w Cinema City to także atrakcje dla starszych widzów. Fani niecodziennych scenerii i zapierających dech w piersiach animacji będą mogli zobaczyć najnowszy film Tima Burtona – „Frankenweenie” – już 6 grudnia na specjalnych przedpremierowych pokazach! „Frankenweenie” to opowieść o małym Wiktorze, który nagle traci ukochanego psa – Sparky’ego. Chłopiec wykorzystuje potęgę nauki, by przywrócić swego przyjaciela do świata żywych… wprowadzając kilka drobnych modyfikacji. To niezwykły, nawiązujący do klasyki kina, pełen humoru film. Przede wszystkim jednak,  to historia wielkiej przyjaźni.

Cinema City zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na wspólne świętowanie Mikołajek. Dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy specjalny fotel, na którym czekać będzie Święty Mikołaj. To jemu należy przekazać wszystkie swoje życzenia. Świąteczny klimat podtrzymają przedpremierowe pokazy filmu ‘Strażnicy marzeń’ – ta wspaniała animacja z pewnością poruszy wyobraźnię milusińskich. Dla starszych widzów również mamy prezent – wyświetlany przedpremierowo ‘Frankenweenie’ w reżyserii genialnego Tima Burtona ” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Magiczne Mikołajki w Cinema City potrwają od 6 do 9 grudnia! Już 6 grudnia przedpremierowo zobaczyć będzie można „Strażników marzeń”. Spraw sobie i dziecku radość i spędź Mikołajki w Cinema City!

Komentarze są niedostępne.