Loteria Magiczna Koperta rozpala widzów Cinema City

2012

Głodny nagród i prawdziwych filmowych emocji?! ‘Magiczna Koperta’ od Cinema City czeka właśnie na Ciebie. Do końca sierpnia widzowie Cinema City mogą wygrać niesamowite nagrody, w tym super samochód Lancia Ypsilon. Na kinomaniaków spragnionych prezentów czeka także ‘Magiczna promocja SMS’, a w niej filmowa niespodzianka – darmowy bilet. Weekend tuż, tuż – przyjdź do Cinema City i poczuj prawdziwą magię kina! Z super telewizorów LED 32 i drukarek HP cieszą się już widzowie z kin Cinema City Lublin, Cinema City Arkadia oraz Cinema City Wałbrzych. Kup bilet i sprawdź, co przyniesie zaczarowana koperta. Do zgarnięcia samochód Lancia Ypsilon!

 

Już tylko do końca sierpnia widzowie Cinema City mają okazję na zgarnięcie wyjątkowych niespodzianek w magicznej loterii. Do wygrania jest m.in. elegancki i komfortowy samochód Lancia Ypsilon, kolorowe skutery ZIPP czy telewizory TLC LED 32. Aby zostać właścicielem jednej z nagród wystarczy kupić bilet na dowolny film z bogatego repertuaru Cinema City i przekonać się, co kryje w sobie dołączona do niego ‘Magiczna Koperta’.

Specjalnie dla wszystkich prezentoholików – oprócz tajemniczej koperty – Cinema City przygotowało również ‘Magiczną promocję SMS’, w której można powalczyć o darmowy bilet do kina. Wystarczy przesłać – na numer 81020 prawidłową odpowiedź na pytanie umieszczone na kuponie wraz z unikalnym kodem z koperty, by cieszyć się atrakcyjnymi nagrodami od Cinema City. Koszt SMSa to zaledwie 0,12 pln brutto.

W ten weekend na srebrnych ekranach kin Cinema City zawitają aż dwie premiery – najnowszy polski obraz „Yuma” oraz zawiłe i pełne intryg „Dziedzictwo Bourne’a”. Przyjdź do Cinema City, obejrzyj gorące hity i zgarniaj niesamowite niespodzianki. Nie przegap swojej szansy! Loteria „Magiczna Koperta” i „Magiczna promocja SMS” w Cinema City trwają tylko do końca sierpnia 2012 roku.

Partnerami wakacyjnej akcji Cinema City są: Lancia, Coca-Cola, HP, Halls, TCL, Ubisoft, Pizza Hut oraz Zipp.

Komentarze są niedostępne.