Liga Mistrzów – nadchodzi czas rewanżu!

2012

Dotychczasowe trzy kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów dostarczyły kibicom piłki nożnej równie wielu emocji, co i niespodzianek. Na czele pięciu grup turnieju znalazły się kluby, którym wcześniej nie dawano wielu szans w konfrontacji z rywalami. Czy legendy futbolu: Juventus Turyn, AC Milan czy Manchester City podniosą się z kolan i w rewanżach zaprezentują swoją dawną klasę?

Podczas losowania grup Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013 nikomu nie śniło się, że Schalke 04, BATE Borysów czy Szachtar Donieck, będą teraz prowadzić w swoich grupach. Apetyty graczy Fortuny na niespodzianki, rosły z meczu na mecz. Już 6 listopada dowiemy się, czy liderzy grup utrzymają swoją dotychczasową pozycję w tabelach. Niesłabnącą popularnością – rozbudzoną zwycięstwem z Realem Madryt – cieszą się kolejne mecze Borussii Dortmund, również niespodziewanego faworyta. Czy w rewanżu na Santiago Bernabéu wynik będzie podobny?

Gracze Fortuny obstawiający w kolekturach oraz za pośrednictwem serwisu internetowego, na zwycięzcę meczu typują Real Madryt (97,98%). Królewskim ma pomóc doping tysięcy sympatyków oraz urażona w Dortmundzie ambicja. Na Borussię stawia jedynie 0,77% typerów. Poniżej prezentujemy również szanse innych drużyn w pierwszych meczach rewanżowych. Czekamy na niespodzianki!

 

Komentarze są niedostępne.