Liga Europy – czy 1/16 finału zaskoczy wynikami?

2013

Startuje faza pucharowa 42. sezonu drugich pod względem prestiżu międzynarodowych piłkarskich rozgrywek klubowych na świecie. Najbliższe mecze 1/16 finału Ligi Europy zapowiadają się niezwykle ciekawie, tym bardziej że w kadrach drużyn znalazło się aż pięciu Polaków. Oprócz spotkania Zenita Sankt Petersburg z Liverpoolem i Tottenhamu z Lyonem, to właśnie mecze z udziałem rodaków cieszą się największą popularnością wśród grających w kolekturach i serwisie internetowym Fortuny.

Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Łukasz Szukała, Artur Sobiech oraz Arkadiusz Milik to Polacy, którzy znaleźli się w składach swoich klubów na nadchodzące mecze 1/16 finału LE. Bacznie śledzić będziemy występy dwóch ostatnich, a w szczególności regularnie odnotowującego dobre występy w europejskich pucharach Sobiecha. Jego Hannover 96 w czwartkowe (14.02.2013) popołudnie zmierzy się z rewelacyjną w fazie grupowej drużyną Anży, która z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem. Aż 95% graczy w Fortunie stawia na zwycięstwo Rosjan z Machaczkały, liczymy jednak, że niemiecki klub z Polakiem w składzie podejmie godną walkę.

Zaledwie godzinę później usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu Bayeru Leverkusen Arkadiusza Milika z portugalską Benficą. W tym przypadku faworytem do zwycięstwa jest aktualnie trzecia drużyna Bundesligi. Na wygraną „Aptekarzy” stawia 79% graczy, przy kursie 2.05.

Oprócz wyżej opisanych spotkań hitami 1/16 finału będą mecze Zenita Sankt Petersburg z Liverpoolem i Tottenhamu z Lyonem. W pierwszym spotkaniu 60% graczy stawia na Zenit, zaś w drugim typerzy liczą na wygraną Tottenhamu (94%). Dużym zainteresowaniem cieszy się również spotkanie obrońcy tytułu: Atletico Madryt z Rubinem Kazań. W tym przypadku nie mamy wątpliwości, że Hiszpanie awansują do następnej fazy turnieju.

Adam Warlewski, główny bukmacher Fortuny

Zwycięzca meczu: Wygrana
1. drużyny
Remis Wygrana
2. drużyny
Anży Machaczkała – Hannover 96

95%

3%

2%

Bayer Leverkusen – Benfica Lizbona

79%

14%

7%

Zenit Sankt Petersburg – Liverpool FC

60%

19%

21%

Tottenham Hotspur – Lyon

94%

4,5%

1,5%

Atletico Madryt – Rubin Kazań

98%

1,5%

0,5%

Komentarze są niedostępne.