Kto wygra Fortunę w Bitwie na Głosy?

2012

Już w najbliższą sobotę rozstrzygną się losy podopiecznych Ewy Farny i Andrzeja Piasecznego. W ostatnim odcinku, dzięki zaciętej walce o głosy widzów, Ewie Farnie i jej zespołowi udało się przejść dalej. Tymczasem chór Piaska nie musiał martwić się o swoją pozycję – miejsce w finale mieli już zagwarantowane. Czy zwycięstwo również będzie dla nich pewne? A może to młodziutka wokalistka, która zdążyła już podbić serca widzów, wyjdzie z tej bitwy zwycięsko?

Ostatni odcinek Bitwy na Głosy był inny niż wszystkie – na rozpoczęcie, na scenie zamiast uczestników stanęli… eksperci. Wspólnie wykonali oni musicalowy przebój Phantom of the Opera. Podczas programu nie zabrakło także emocji, walki i łez. Mimo wielu pozytywnych ocen sędziów, do finału przeszły tylko dwie drużyny – podopieczni Ewy Farny oraz Andrzeja Piasecznego. Powodzenie chóru Piaska nie był zaskoczeniem, ale za to zespół Ewy Farny i wybór utworów pozytywnie zaskoczył sędziów i powalił ich na kolana.

Gracze obstawiający w kolekturach i w serwisie internetowym Fortuna zakłady bukmacherskie oprócz wydarzeń sportowych typują również zwycięzców popularnych TV show. Murowanym faworytem programu w ich opinii jest chór Andrzeja Piasecznego (93,51% głosów). Lecz kto wygra, dowiemy się już w najbliższą sobotę.

Adam Warlewski, główny bukmacher Fortuny

Zwycięzca programu: Szanse:
Zespół Andrzeja Piasecznego

93,51%

Zespół Ewy Farny

6,49%

O FORTUNA zakłady bukmacherskie:

Fortuna zakłady bukmacherskie jest liderem polskiego rynku branży bukmacherskiej.

Fortuna posiada obecnie sieć 474 punkty przyjmowania zakładów, zlokalizowane na terenie całej Polski i zatrudnia ok. 900 pracowników. Przez 15 lat firma działała w Polsce wyłącznie za pośrednictwem tradycyjnych kolektur. Od stycznia 2012 roku Fortuna oferuje także zakłady przez Internet. Spółka jako pierwsza w Polsce otrzymała zgodę na oferowanie zakładów on-line od Ministra Finansów.

Firma jest zaangażowana w działania charytatywne oraz propagowanie odpowiedzialnej gry, a część zysku z zakładów przeznacza na wspieranie rozwoju sportowego młodzieży.

Fortuna zakłady bukmacherskie należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku i działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Więcej informacji: www.fortunagroup.eu

Komentarze są niedostępne.