Jakie meble wybrać do łazienki?

2023

Łazienka to jedno z trudniejszych pomieszczeń do aranżacji w nowym domu. Często mamy do dyspozycji przestrzeń niezbyt dużą a chcemy w niej zmieścić wiele urządzeń.

Urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie dla wielu z nas. Ważnym elementem oprócz ciekawego i cieszącego oko wyglądu jest praktyczne wykorzystanie przestrzeni.

Łazienka często musi pomieścić bardzo wiele drobiazgów szczególnie jeśli jesteśmy kilkuosobową rodziną.

Warto wówczas skorzystać z dopasowania mebli do łazienki i zabudowy na wymiar. Pozwoli nam to na dokładne wykorzystanie każdej możliwej przestrzeń w sposób praktyczny.

AsKuchnie z Wrocławia to producent mebli łazienkowych na wymiar, który doradzi w wyborze odpowiednich mebli w konkretnej przestrzeni. W zależności od wielkości pomieszczenia możemy wykorzystać kilka elementów, które na pewno zwiększą przestrzeń do przechowywania:

1. Szafka pod umywalkę to podstawowy element mebli łazienkowych. Blaty z szafkami pod umywalkę pozwolą na przechowywanie artykułów higienicznych i innych przedmiotów. Możesz zagospodarować przestrzeń pod blatami szafką z szufladami lub drzwiczkami w zależności od Twoich preferencji oraz ilości i wielkości drobiazgów, które zamierzasz przechowywać.

2. Półka nad toaletą to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia wykorzystanie nieużywanej przestrzeni. Możesz na niej przechowywać ręczniki, kosmetyki czy zapasowe artykuły higieniczne.

3. Szafka na pranie: jeśli masz łazienkę z pralką, szafka na pranie może być przydatnym rozwiązaniem. Pozwoli ona na ukrycie pralki i przechowywanie detergentów oraz innych akcesoriów do prania.

4. Półki: półki ścienne to świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni w łazience. Możesz na nich umieścić kosmetyki, ręczniki, ozdoby czy rośliny. Półki mogą być otwarte lub z zamykanymi czy zasuwanymi drzwiczkami, które ukrywają przechowywane rzeczy. Otwarte półki mogą służyć jako doskonały element ozdobno/wykończeniowy.

Optymalne i funkcjonalne umeblowanie łazienki jest zadaniem trudnym i czasochłonnym zatem warto skorzystać z pomocy specjalistów z AsKuchnie we Wrocławiu, którzy wykorzystując wiedzę i możliwości produkcyjne dobiorą rozwiązanie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kolejnym istotnym aspektem przy urządzaniu łazienki jest materiał z jakiego są wykonane. Meble łazienkowe na wymiar powinny być trwałe i odporne na warunki panujące w pomieszczeniu czyli częsty kontakt z wodą i wilgoć. Jakość i wytrzymałość materiałów, z których wykonywane są meble łazienkowe na wymiar powinny być dostosowane do takich właśnie potrzeb pomieszczenia.

Ponadto istotna jest gama kolorystyczna oraz styl w jakim projektowane są meble do łazienki. Eksperci z AsKuchnie są otwarci i kreatywni, więc są wstanie zaproponować wiele opcji dopasowanych do potrzeb i gustów różnych klientów, dobierając do tego oczywiście odpowiednie materiały i wykończenia jakie będą zastosowane w meblach łazienkowych na wymiar.

Jeśli mamy już jakiś koncept i pomysł na naszą wymarzoną łazienkę możemy skorzystać z wyceny poprzez email. Wystarczy się skontaktować z obsługą i ustalić co należy przesłać na email producenta aby eksperci mogli dokonać wyceny, doradzić i zaproponować drobne korekty lub rozwiązania, które pozwolą na lepsze wykorzystanie przestrzeni zachowując styl w jakim chcemy urządzić naszą łazienkę. Takie rozwiązanie pozwoli na zaoszczędzenie wiele czasu podczas wstępnych rozważań nad ostatecznym wyglądem łazienki.

Komentarze są niedostępne.