„Hobbit” przedpremierowo w kinach IMAX i Cinema City!

2012

Przedsprzedaż biletów startuje już 7 grudnia!

Za niespełna miesiąc – 28 grudnia – na ekrany polskich kin wkroczy najbardziej wyczekiwany film fantasy 2012 roku – „Hobbit: Niezwykła podróż”! Widzowie kin IMAX i Cinema City nie muszą jednak czekać na oficjalną premierę! Najnowsze dzieło Petera Jacksona – nakręcone w technologii 3D – będzie można zobaczyć na specjalnych, przedpremierowych pokazach już od 25 grudnia! Na wszystkich fanów czeka niespodzianka – kupując bilet w przedsprzedaży otrzymają fantastyczny plakat z postaciami z filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”! Kup bilet i jako pierwszy wyrusz w niezapomnianą podróż z Bilbem Bagginsem.

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” w IMAX oraz Cinema City  zapowiadają się naprawdę ekscytująco! Specjalnie dla fanów Tolkiena, sieć kin Cinema City oraz wielkoformatowych kin IMAX przygotowała niespodziankę! Widzowie, którzy zakupią bilet na film „Hobbit: Niezwykła podróż” w przedsprzedaży otrzymają fantastyczny plakat z jedną z postaci Hobbita!* Przedsprzedaż rusza już 7 grudnia! To jednak nie koniec atrakcji!

 

Kina IMAX przygotowały niezwykłą gratkę dla fanów innej, równie kultowej produkcji fantasy! Przed jednym z wieczornych seansów filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” zostanie wyświetlony prawie 10 minutowy prolog produkcji „Star Trek Into Darkness. Za kamerą sequela filmu o załodze U.S.S. Enterprise stoi J.J. Abrams. W rolach głównych ponownie pojawią się Chris Pine i Zachary Quinto. „Star Trek Into Darkness” trafi do kin 17 maja 2013 roku.

Hobbit i Star Trek jednego wieczoru? Tak! Tylko w kinach IMAX i to na przedpremierowych pokazach! Technologia wykorzystana w IMAX oraz największe ekrany w Polsce – mierzące aż 14 metrów wysokości i 24 metrów szerokości – z pewnością podkreślą niezwykłą scenerię i dynamikę zarówno filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”, jak i prologu „Star Trek Into Darkness”. Otoczeni niesamowitym obrazem i dźwiękiem widzowie zostaną wciągnięci w sam środek największych hitów fantasy!

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” już od 25 grudnia na gigantycznych ekranach IMAX i kin Cinema City! Film będzie wyświetlany z napisami oraz dubbingiem. Bilety można kupić już od 7 grudnia przez Internet, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX oraz Cinema City.

W regularnym repertuarze film „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie można oglądać od 28 grudnia w wersji z napisami oraz dubbingiem.

Komentarze są niedostępne.