Hity europejskich boisk w Fortunie

2013

Derby Mediolanu oraz szlagier Ligue 1

Choć zima nie odpuszcza, atmosfera na boiskach Europy już teraz staje się coraz gorętsza. Najpopularniejsze lutowe spotkania włoskiej Serie A (Inter vs AC Milan) oraz francuskiej Ligue 1 (PSG vs Marseille) wywołują wśród graczy Fortuny wiele emocji. Czy spektakularne transfery Milanu i PSG zagwarantują im sukces w kluczowych meczach?

Nadchodzące 220. derby Mediolanu cieszą się olbrzymią popularnością zarówno we Włoszech, jak i w Polsce. Sympatycy Rossonerich będą liczyć na przełamanie złej passy trzech derbowych porażek z rzędu. Po wczorajszym spektakularnym zwycięstwie z Barceloną w Lidze Mistrzów Milan jest na fali. Drużyna ma więc duże szanse awansować w tabeli i wygrać lutowe spotkanie. W Fortunie postawiło na to niemal 69% graczy, z kolei jedynie 9% typuje na zwycięzcę Inter.

Hitem najbliższej kolejki francuskiej Ligue 1 będzie z kolei starcie Paris Saint-Germain z FC Marseille. Obie drużyny zmierzyły się dotychczas 33 razy. Bilans spotkań przemawia za Olympique, triumfującym dotychczas w 22 meczach, jednak to PSG jest aktualnie najmocniejszą drużyną we Francji i niekwestionowanym liderem meczu z kursem 1.52. Nawet sensacyjna porażka z walczącym o utrzymanie FC Sochaux nie zgasiła optymizmu wśród kibiców Paryżan. Na ich zwycięstwo stawia prawie 99% klientów Fortuny. Czy na boisku zabłyśnie sprowadzony ostatnio do PSG David Beckham? Odpowiedź poznamy w niedzielę 24 lutego.

Adam Warlewski, główny bukmacher Fortuny

Zwycięzca meczu: Wygrana
1. drużyny
Remis Wygrana
2. drużyny
Inter Mediolan – AC Milan

8,93%

21,70%

69,37%

Paris SG – Marseille

98,96%

0,65%

0,39%

Komentarze są niedostępne.