Fani Hobbita opanowali kina Cinema City!

2012

Fani tolkienowskich opowieści z niecierpliwością czekają na 25 grudnia! Tego dnia w kinach IMAX i Cinema City na specjalnych przedpremierowych pokazach będzie można zobaczyć jeden z najbardziej oczekiwanych filmów fantasy – „Hobbit: Niezwykła podróż”! To nie wszystko! Kupując bilet w przedsprzedaży będzie można otrzymać plakat z jedną z postaci z filmu*! Nie czekaj! Kup bilet w przedsprzedaży i wyrusz w podróż po magicznym Śródziemiu!

Uczestnicy Zlotu Arda oraz serwisu Larpownia.pl nie mogli przejść wobec takiej propozycji obojętnie. W oryginalnych strojach i pełnym rynsztunku – wprost z magicznego świata Śródziemia – pojawili się w jednym z kin Cinema City, by kupić bilety na tak długo wyczekiwany przez nich film i odebrać plakaty z ulubionymi postaciami „Hobbita”. Obecność tajemniczych „elfów” wzbudziła niemałą sensację wśród widzów Cinema City.

Przedsprzedaż biletów jeszcze trwa! Pośpiesz się i wzorem uczestników Zlotu Arda oraz serwisu Larpownia.pl odbierz plakat z limitowanej edycji i jako pierwszy wyrusz w niezwykłą podróż z Bilbo Bagginsem!

Przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Niezwykła podróż” już od 25 grudnia na gigantycznych ekranach IMAX i kin Cinema City! Film będzie wyświetlany z napisami oraz dubbingiem. W roli Gandalfa usłyszymy Wiktora Zborowskiego, Gollumowi głosu użyczył Borys Szyc, Galadrieli – Danuta Stenka, a Bilbo Bagginsowi – Waldemar Barwiński. Bilety można kupić przez Internet, a także bezpośrednio w kasach kin IMAX oraz Cinema City.

W regularnym repertuarze film „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie można oglądać od 28 grudnia w wersji z napisami oraz dubbingiem.

*Oferta ważna do wyczerpania nakładu promocyjnych plakatów.

Komentarze są niedostępne.