EURO 2012 – najciekawsze ćwierćfinały okiem typujących

2012

Mistrzostwa Europy EURO 2012 wkraczają w fazę pucharową. W czwartek 19 czerwca poznaliśmy ostatnich ćwierćfinalistów, którzy niebawem rozegrają mecze o awans do półfinałów rozgrywek. Choć w żadnym ze spotkań nie zobaczymy gospodarzy turnieju, to według obstawiających w kolekturach i serwisie internetowym Fortuna zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl możemy być pewni wielkich emocji. Typujący wybrali dwa spośród czterech spotkań, które w ich ocenie mogą być najbardziej widowiskowe.

Żegnana przez setki tysięcy fanów na wrocławskim stadionie i w strefach kibica Reprezentacja Polski, po przegranym meczu z Czechami zakończyła zmagania na EURO 2012. Obstawiający w Fortunie, którzy wysoko oceniali szanse Polaków w tym spotkaniu, będą się teraz baczniej przyglądać naszym południowym sąsiadom w ich pojedynku z Portugalią. Czwartkowe (21 czerwca) spotkanie jest typowane na jedno z najciekawszych wśród obstawiających.

Forma Portugalczyków rośnie ze spotkania na spotkanie, co zauważyło ponad 96% klientów Fortuny, typując drużynę Cristiano Ronaldo na faworyta meczu. Zaledwie niecały 1% wypełniających kupony wierzy w zwycięstwo Czechów. Wyniki procentowe znajdują potwierdzenie w tabelach kursów. Bukmacherzy za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Czech płacą 5,2 zł, przy wycenie sukcesu Portugalii na 1,72. Czy Czesi mimo takiej wyceny sprawią nam niespodziankę? Przekonamy się już w czwartek.

Drugim niezwykle ciekawym ćwierćfinałem według obstawiających w Fortuna zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl będzie niedzielne (24 czerwca) spotkanie Anglików z Włochami. Typy są wyrównane ponieważ obydwie drużyny prezentowały wysoką formę w fazie grupowej i trudno jednoznacznie wybrać faworyta. Zwycięstwo Włochów wyceniane jest w Fortunie na 2,65, zaś za wygraną Anglików bukmacherzy Fortuny zapłacą z każdej złotówki 2,66 zł. Jedno jest pewne. Dla klientów zakładów bukmacherskich ten mecz będzie pasjonujący do końcowego gwizdka.

„Po wyrównanym spotkaniu z Polską w ostatniej kolejce fazy grupowej i słabej postawie Rosjan w meczu z Grecją, Czesi awansowali do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca. Choć przeciwnik nie należy do najłatwiejszych, uważam że łatwiej będzie pokonać Portugalię niż Niemcy. EURO 2012 już nazywane jest turniejem niespodzianek. W ćwierćfinałach nie zobaczymy chociażby Holendrów – jednego z faworytów walki o tytuł Mistrza Europy sprzed rozpoczęcia rozgrywek. Wierzę więc, że możemy spodziewać się wszystkiego, łącznie z wysoką wygraną Czechów. Liczę też na wielkie emocje w pozostałych ćwierćfinałach, a zwłaszcza w spotkaniu Anglii z Włochami” mówi Jan Štefanek, dyrektor generalny Fortuna zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl.

Komentarze są niedostępne.