Czy wiecie jak ważna jest dziś przestrzeń do pracy która nas otacza?

2016

Czy wiecie jak ważna jest dziś przestrzeń do pracy która nas otacza? Jako użytkownicy nowoczesnej powierzchni biurowej musimy postawić sobie pytanie – czy naprawdę chcemy tu przebywać i wracać? Czy organizacja w której pracujemy daje nam środowisko które nas wspiera?

Czas na RENESANS BIURA.

Kreatywność jest coraz bardziej cenioną cechą pracowników. Dlatego zaczynamy częściej odrzucać morze monotonii jakim jest stereotypowe biuro, ponieważ nie zapewnia odpowiedniego wsparcia dla współczesnych talentów. Możliwość wyboru własnej, autentycznej przestrzeni jest jednym z najważniejszych czynników przy kreacji zaangażowania.

 

Dlatego nasze projekty koncentrują się na wielopłaszczyznowym zapewnieniu dobrego samopoczucia emocjonalnego ludzi, co wpływa korzystnie nie tylko na samych pracowników, ale i całą organizację.

wnetrza-biurowe-1024x576

 

Więcej o MEBELLAND 4space

„Kluczem do sukcesu każdej firmy jest prawidłowa organizacja biura. Projekt i rozmieszczenie mebli zależne są od branży, w której dana firma operuje. Istniejemy po to, by umożliwić Państwu … Słuchamy jak Państwo pracujecie czy też jak macie zamiar pracować, co chcecie osiągać tak aby jak najbliżej i jak najszybciej zaproponować idealne rozwiązanie właśnie dla Państwa.

Podpowiemy najefektywniejsze i zarazem ergonomiczne rozwiązania, prowadząc kompleksową obsługę od projektu po montaż.

Najważniejsza jest rozmowa. Zapraszamy do naszego biura – tam, przy dobrej kawie lub herbacie nasi specjaliści, po wysłuchaniu jaki charakter ma Wasza praca oraz w jakim otoczeniu chcielibyście pracować, zaproponują najlepsze rozwiązania ergonomiczne i stylistyczne.” MEBELLAND 4space

 

Wizja:
Patrzymy na przestrzeń inaczej. Inspirujemy.
Łącząc wiedzę, technologię, wzornictwo, tworzymy innowacyjne , przyjazne , wydajne przestrzenie użytkowe, odpowiadające indywidualnym potrzebom .
Dziś jesteśmy ekspertem w organizacji optymalnej przestrzeni użytkowej. Jutro chcemy stać się liderem.

Misja

Jesteśmy innowacyjną firmą, której filozofią jest dostarczanie klientom stylowych rozwiązań z zakresu wyposażenia wnętrz biurowych i komercyjnych.

Nasze wartości:

  • sumienność i rzetelność
  • dyscyplina strategiczna
  • elastyczne podejście i otwartość na zmiany
  • wykształceni, znakomicie wyszkoleni ludzie
  • kreatywność i perfekcja w działalności

 

 

Więcej informacji jak zawsze na stronie: www.mebelland.pl

Komentarze są niedostępne.