Czwarta odsłona Ladies Night w Cinema City już 14 czerwca!

2012

Idealna żona, najukochańsza mama i pełna energii kobieta sukcesu? Pewnie, że tak! Czerwcowe Ladies Night w Cinema City uchyli rąbka tajemnicy, jak łączyć rozmaite życiowe role. Drogie Panie, zarezerwujcie czerwcowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 14 czerwca, o godzinie 19:30 w 18 kinach Cinema City w całej Polsce! Nie pozwól, by Ciebie tam zabrakło!

Porady stylistów, jak skutecznie opanować zasady dress code’u oraz warsztaty asertywności to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestniczki czerwcowego Ladies Night w Cinema City. Oprócz praktycznych rad nie zabraknie także miłych niespodzianek od partnerów wydarzenia, którymi są: Yves Rocher, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), BLOW, No-Spa oraz Skoda. Święto kobiet z Cinema City już 14 czerwca!

To nie wszystko! Tradycyjnie we wszystkich 18 kinach Cinema City czeka na uczestniczki także przedpremierowy pokaz filmuJak urodzić i nie zwariować”. Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji z pewnością rozbawi wszystkie Panie do łez. Doskonały nastrój gwarantowany!

Komentarze są niedostępne.