Czerwone wino Bordeaux

2010

Clevens PolskaClevens, jest działającym od siedmiu lat, eksporterem wina z główną siedzibą we Francji. Posiada swoje filie w Europie i USA, a jej szeroki asortyment znany jest nie tylko w Europie i Ameryce Północnej, lecz także w Azji.

Współpracujemy z najlepszymi winnicami z okolic Bordeaux – tam gdzie tradycja łączy się z pasją, – dlatego w naszej ofercie znajdują się najlepsze gatunki z różnych roczników.

Clevens-Polska to młoda, rozwijająca się firma, która pragnie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu polskich klientów na najlepsze gatunki wina. Proponujemy Państwu asortyment dopasowany do gustu nawet najbardziej wymagających klientów, dla których przygotowujemy także „karty techniczne” win. Zapewniamy produkt wysokiej jakości i w bardzo dobrej cenie. Rozwijając naszą działalność, chcielibyśmy także nawiązać stałą współpracę z klientem indywidualnym jak również z firmami zainteresowanymi importem francuskich win na polski rynek. Licząc na Państwa zainteresowanie, przedstawiamy naszą ofertę. Wszystkie nasze oferowane wina spełniają surowe przepisy narzucone przez system Appellation d’Origine Controlee w skrócie AOC lub AC a tylko 35% win francuskich ma prawo posługiwać się tym znakiem.

Więcej informacji na naszej stornie internetowej: www.clevens-polska.pl

Komentarze są niedostępne.