Coldplay zagra w Cinema City!

2012

Już 13 listopada o godzinie 20:00 srebrne ekrany kin Cinema City opanuje nowe brzmienie rocka. Coldplay Live 2012 – pierwszy od 9 lat film koncertowy Coldplay – zagości wyłącznie w sieci kin Cinema City. Widzowie z Warszawy, Lublina, Gdańska, Katowic, Zielonej Góry, Poznania, Krakowa, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Częstochowy oraz Rybnika mogą wybrać się na jedyny w swoim rodzaju koncert Coldplay! Wyrusz w niezwykłą, muzyczną podróż z Coldplay i Cinema City! Emocje gwarantowane!

Coldplay Live 2012 zabrzmi tylko w tę jedną, wyjątkową noc. Już 13 listopada, we wtorek o godzinie 20:00 – w ponad 50-ciu krajach świata w wybranych kinach, w tym polskich Cinema City można będzie zobaczyć i usłyszeć jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych wszech czasów. Bilety na ten wyjątkowy koncert można kupić przez internet (bez możliwości rezerwacji miejsc) lub w kasach kin Cinema City za jedyne 20 zł. Fani Coldplay i rocka alternatywnego nie mogą tego przegapić. Zapowiada się niezwykłe widowisko!

Chris Martin z zespołu Coldplay powiedział o filmie: „Trasa Mylo Xyloto była najbardziej zabawna, jaką kiedykolwiek mieliśmy jako zespół. Bardzo nakręcała od samego początku; częściowo ponieważ byliśmy dumni z muzyki, fluorescencyjnych opasek, efektów pirotechnicznych, laserów i całej tej otoczki, ale głównie ponieważ była tam niesamowita publiczność dla której graliśmy. Przez lata, ten tłum stał się coraz bardziej częścią naszych koncertów. Oni są głośni, różnorodni, pełni  ducha, i sprawiają, że nasze piosenki są o wiele lepsze niż w naszym, samodzielnym wykonaniu. Chcemy spróbować “zabutelkować” to niesamowite uczucie, które nam dają, stąd tez nasz film.”

Coldplay Live 2012 stanowi filmową dokumentację światowej trasy koncertowej zespołu promującej album Mylo Xyloto. Reżyserem filmu, wyprodukowanego przez JA Digital dla EMI/Parlophone, jest Paul Dugdale, odpowiedzialny za realizację takich nagrań koncertowych, jak Live at the Royal Albert Hall Adele czy World’s On Fire The Prodigy. Zwiastun filmu obejrzeć można pod adresem http://topguitar.tv/film/ogladaj/3065.html.

Coldplay Live 2012 zabrzmi już we wtorek, 13 listopada o godzinie 20:00 w następujących kinach Cinema City:

Cinema City Arkadia

Cinema City Mokotów

Cinema City Lublin

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Poznań Kinepolis

Cinema City Wrocław Korona

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Łódź

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Częstochowa Wolność

Cinema City Rybnik

Komentarze są niedostępne.