Coldplay Live 2012 już jutro tylko w Cinema City!

2012

Wielkie odliczanie trwa! Tylko jutro, 13 listopada o godzinie 20:00 fani Coldplay spotkają się w Cinema City! Pierwszy od 9 lat film koncertowy – Coldplay Live 2012 – będzie można zobaczyć wyłącznie w sieci kin Cinema City. Ponad 3 miliony widzów na całym świecie obejrzało trasę koncertową Mylo Xyloto – teraz możesz do nich dołączyć dzięki Cinema City!

Coldplay Live 2012 dokumentuje trasę koncertową Mylo Xyloto. Zawiera materiały zarejestrowane między innymi podczas występów Coldplay na Stade de France w Paryżu, w Bell Centre w Montrealu czy na zapierającej dech w piersiach scenie – piramidzie w ramach zeszłorocznego festiwalu w Glastonbury. Już jutro, 13 listopada o godzinie 20:00 przyjdź do Cinema City i przekonaj się jak Coldplay „zabrzmi” na kinowych ekranach!

Oglądając ten film na ogromnym ekranie podkreślamy imponującą skalę tego koncertu, i aż drżę na myśl, ze fani mogą doświadczyć Coldplay Live 2012 w fantastycznej jakości z niesamowitym dźwiękiem, w kinie pełnym fanów. Z opinii zespołu oraz z urywków emocji, które niosą ich trasy koncertowe , jestem pewien, że to niesamowita okazja aby być świadkiem jak Coldplay staje się gwiazdą dużego ekranu” – powiedział reżyser Paul Dudale.

Bilety na wyjątkowy Coldplay Live 2012 można kupić przez Internet (bez możliwości rezerwacji miejsc) lub w kasach kin Cinema City za jedyne 20 zł.

Zwiastun filmu obejrzeć można pod adresem http://topguitar.tv/film/ogladaj/3065.html.

Coldplay Live 2012 zabrzmi już we wtorek, 13 listopada o godzinie 20:00 w następujących kinach Cinema City:

Cinema City Arkadia

Cinema City Mokotów

Cinema City Lublin

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Poznań Kinepolis

Cinema City Wrocław Korona

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Łódź

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Częstochowa Wolność

Cinema City Rybnik

Komentarze są niedostępne.