Cinema City zaspokaja kobiece żądze!

2012

Listopadowa odsłona Ladies Night powali na kolana

Już 29 listopada startuje kolejna odsłona Ladies Night. Tym razem będzie  elektryzująco, kobieco i w hollywoodzkim stylu! Na wszystkie panie – oprócz niespodzianek i prezentów – czeka również przedpremierowy pokaz filmu „Żądze i pieniądze”. Listopad jeszcze nigdy nie był tak gorący. Przyjdź już w czwartek, 29 listopada i przekonaj się, czego tak naprawdę pragną kobiety!

Wieczór pełen przyjemności, rozpieszczania i świetnej zabawy – w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd – rozpocznie się już 29 listopada, o godzinie 19:30. Na uczestniczki listopadowej odsłony Ladies Night czekają praktyczne porady z zakresu urody i pielęgnacji oraz to, co kobiety kochają najbardziej, czyli prawdziwa góra prezentów! Zarezerwuj już dziś ostatni czwartek listopada i przyjdź na prawdziwie kobiecy wieczór do Cinema City.

Specjalnie dla wszystkich Pań – biorących udział w listopadowym Ladies Night – Cinema City przygotowało niezwykłą filmową niespodziankę. Na tydzień przed oficjalną polską premierą na ekranach kin Cinema City zagości błyskotliwa komedia kryminalna Żądze i pieniądze”. O dobry humor uczestniczek Ladies Night zadbają m.in. Bruce Willis, Catherine Zeta Jones, Joshua Jackson oraz Rebecca Hall.

„Listopadowe Ladies Night w Cinema City upłynie pod znakiem kobiecych pragnień. Dla wszystkich Pań przygotowaliśmy tradycyjnie już porady ekspertów oraz mnóstwo prezentów i niespodzianek. Oprócz tego uczestniczki Ladies Night będą mogły obejrzeć jedną z najśmieszniejszych komedii kryminalnych tego sezonu z plejadą hollywoodzkich gwiazd na czele. ‘Żądze i pieniądze’ z pewnością rozbawią do łez” zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Partnerami listopadowej odsłony Ladies Night są: Oriflame, Sante, Kosmet Rokita, Mola, Somat, Persil, Joker Cydr, Viva Box, Nivea, Hortex, Opel Mokka, DAX  oraz Chicco.

Prawdziwe święto kobiet już 29 listopada o godzinie 19.30 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce!

Kolejna edycja Ladies Night wystartuje już 29 listopada o godzinie 19:30 w następujących kinach Cinema City w aż 14 miastach Polski:

Cinema City Częstochowa Jurajska

Cinema City Gliwice

Cinema City Kraków Galeria Kazimierz

Cinema City Kraków Bonarka

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Katowice Silesia

Cinema City Gdańsk Krewetka

Cinema City Toruń Czerwona Droga

Cinema City Poznań Plaza

Cinema City Lublin

Cinema City Warszawa Arkadia

Cinema City Warszawa Mokotów

Cinema City Łódź Manufaktura

Cinema City Wałbrzych

Cinema City Rybnik

Komentarze są niedostępne.