Cinema City, magiczny świat kina i tajemnicze niespodzianki …

2012

Cinema City rozpieszcza swoich widzów do granic możliwości! W dniu 17 lipca wystartowały dwie ‘czarujące’, letnie akcje, przepełnione nagrodami. Loteria ‘Magiczna Koperta’ to nie tylko wielkie kinowe emocje i świetna zabawa dla wszystkich widzów Cinema City, ale też szansa na zdobycie samochodu Lancia Ypsilon i tysięcy innych niespodzianek. Na kinomaniaków głodnych nagród czeka również ‘Magiczna promocja SMS’, a w niej popcorn, bilety i kinowe niespodzianki. Poczuj magię kina! Kup bilet i sprawdź, co przyniesie zaczarowana koperta. Akcja trwa do końca sierpnia 2012 roku.

 

W ramach wakacyjnej loterii w Cinema City widzowie otrzymają – do każdego zakupionego biletu na film – ‘Magiczną Kopertę’, skrywającą niecodzienne nagrody pod tajemniczą zdrapką. Wystarczy kupić bilet i „wyczarować” niczym w bajecznej historii o Dżinie – magiczne nagrody z lampy. Wśród nich eleganckie i komfortowe samochody Lancia Ypsilon, kolorowe skutery ZIPP czy telewizorów TLC LED 32. To jednak nie wszystko!

Każdy kupon – otrzymywany przez widzów w ramach loterii ‘Magiczna Koperta’ – daje aż dwie szanse na wygraną! Oprócz tajemniczej tampy, Cinema City przygotowało dla swoich widzów również ‘Magiczną promocję SMS’, w której można powalczyć o dodatkowe nagrody. Wystarczy jedynie przesłać – na numer 81020 – prawidłową odpowiedź na pytanie umieszczone na kuponie wraz z unikalnym kodem z koperty, by przeżywać magiczne chwile, dzięki atrakcyjnym nagrodom od Cinema City. Koszt SMSa 0,12 pln brutto.

Nie przegap swojej szansy! Loteria „Magiczna Koperta” i „Magiczna promocja SMS” w Cinema City startują już 17 lipca i potrwają do końca sierpnia 2012 roku. Każda wizyta w kinie to szansa na kolejne wygrane. Daj się porwać magii kina i zgarniaj odjazdowe nagrody!

Partnerami wakacyjnej akcji Cinema City są: Lancia, Coca-Cola, HP, Halls, TCL, Ubisoft, Pizza Hut oraz Zipp.

 

Komentarze są niedostępne.