Cinema City Korona przedłuża Walentynki!

2013

Startuje Maraton Zakochanych w Cinema City.

Niebawem na całym świecie zakróluje niezwykłe święto zakochanych. Już dziś zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i spędźcie razem bajeczny czas z maratonem filmowym w Cinema City. Piątkowy wieczór – 15 lutego o godzinie 21.30 – w Cinema City dedykowany będzie wszystkim wielbicielom romantycznego kina! Bilet na seans trzech przebojowych komedii będzie kosztował jedyne 21 złote. Specjalnie z myślą o wszystkich zakochanych Cinema City uruchomiło także specjalną aplikację walentynkową, za pomocą której miłosne życzenia nabiorą zupełnie innego wymiaru! Szczegóły na stronie http://sprezentujsie.cinema-city.pl.

 

W trakcie „Maratonu Zakochanych” – już 15 lutego o godzinie 21:30 – na widzów czekać będą aż trzy niezwykle romantyczne filmy. Maraton rozpocznie wzruszający melodramat I że cię nie opuszczę”. Film udowodni, że wielka miłość przezwycięży nawet najtrudniejsze i z pozoru niemożliwe do rozwiązania sytuacje. Na ekranach podziwiać będzie można przystojnego Channing Tatum oraz uroczą Rachel McAdams. To nie wszystko!

Szalona komedia „Kocha, lubi, szanuje” zaskoczy uczestników maratonu nieprzewidywalną fabułą i jednocześnie wprowadzi w niezwykle romantyczny stan. Zobacz zmagania życiowe 40-letniego idealnego męża, którego świat nagle rozpada się, gdy dowiaduje się o zdradzie żony.

„2 dni w Nowym Jorku” z przezabawnym Chrisem Rockiem w roli głównej to ostatnia propozycja Cinema City na romantyczny wieczór. Reżyserka Julie Delpy pokazuje nowojorski romans barwnej pary, który z biegiem czasu zamienia się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień. Zapowiada się prawdziwa uczta uczuć!

Walentynki to wyjątkowy dzień. Nasz maraton filmowy dedykowany jest tym wszystkim zakochanym, którym – z różnych przyczyn – nie uda się spędzić 14 lutego razem. Na widzów czekać będą aż trzy romantyczne, a niekiedy nawet groteskowe historie par. I że cię nie opuszczę”, „Kocha, lubi, szanuje” „2 dni w Nowym Jorku” to znakomita kolekcja filmów, która pokaże jak zaskakujące potrafi być życie zakochanych. Zapraszamy wszystkich na ten niezwykły maraton filmowy” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Maraton Zakochanych w Cinema City rozpocznie się 15 lutego o godzinie 21.30. Bilety w cenie 21 złote można nabyć w kasie kina lub na www.cinema-city.pl. Aplikacja walentynkowa znajduje się na stronie http://sprezentujsie.cinema-city.pl/ oraz na https://www.facebook.com/CinemaCityPoland.

Komentarze są niedostępne.