Certyfikat programu BezpieczneDziecko

2014

Jesteś producentem który dba o najwyższe standardy jakości produktów dla dzieci? Twoje produkty wyróżniają się jakością spośród tysięcy innych oferowanych na rynku? Zapoznaj się z Programem Certyfikat BezpieczneDziecko.

 

Certyfikat-BezpieczneDzieckoProgram „Certyfikat BezpieczneDziecko” powstał z myślą o Rodzicach, którzy dokonując wyborów produktów i usług dla swoich dzieci, chcą zapewnić im to co najlepsze. Na rynku dostępny jest ogrom produktów i usług dedykowanych dzieciom i dobry wybór nie jest łatwy. Opracowaliśmy ten Program właśnie po to, aby ułatwić dokonanie wyboru i wyłonić te produkty i usługi, które zostały uznane przez naszą Komisję Certyfikującą za „Przyjazne Dziecku” szczególnie pod względem jakości i funkcjonalności.

Certyfikat-BezpieczneDziecko-demoProgram ten przeznaczony jest dla producentów, sprzedawców i usługodawców, którzy są przekonani o dobrej jakości i funkcjonalności swoich produktów i usług oraz chcą się wyróżniać na rynku posiadając Certyfikat „Produkt/Usługa Przyjazne Dziecku” portalu BezpieczneDziecko.eu.

Procedura ubiegania się i otrzymania Certyfikatu jest bardzo szczegółowa a w związku z powyższym jakość i funkcjonalność produktu/usługi musi być na najwyższym poziomie aby Komisja mogła wydać pozytywną opinię.

W skład Komisji Certyfikującej wchodzą osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym (między innymi: lekarz, psycholog, inżynier…) a także życiowym, co ważne posiadające dzieci w różnym wieku, co pozwala im spojrzeć na produkt/usługę również z pozycji Rodzica.

W ramach Programu Firmy, których produkt lub usługa otrzymały nasz Certyfikat będą mogły zostać objęte Honorowym Patronatem portalu www.BezpieczneDziecko.eu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy: Program Certyfikat BezpieczneDziecko

Mamy nadzieję , że nasz Program „Certyfikat BezpieczneDziecko” pozwoli Rodzicom dokonywać dobrych wyborów i czerpać radość z zakupów a produktom i usługom błysnąć nowym blaskiem.

Komentarze są niedostępne.