Bilety na „Sagę Zmierzch: Przed świtem. Część 2”

2012

w Cinema City za jedyne 10 zł!

Niezwykle mroczna opowieść z przystojnymi wampirami w tle opanuje Cinema City! W najbliższy weekend – od 14 do 16 grudnia – bilety na ostatnią część „Sagi Zmierzch” będzie można kupić za jedyne 10 zł! Przyjdź i przekonaj się, jak zakończy się walka Cullenów z okrutnym rodem Volturi. Takiej okazji nie można przegapić!

Cinema City przygotowało atrakcyjną ofertę dla wszystkich fanów Sagi Zmierzch. W najbliższy weekend – od 14 do 16 grudnia – bilety na ostatnią część „Sagi Zmierzch” będą do kupienia za jedyne 10 zł! Zapraszamy wszystkich do kina Cinema City.

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy w pełni do świata swego ukochanego, on ma przy sobie żonę i córeczkę. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. Jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Muszą zmierzyć się z gniewem rodu Volturi. Jak zakończy się ta walka?

INFORMACJE O CINEMA CITY

Cinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 98 multipleksów z 952 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 320 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Komentarze są niedostępne.