Ben Affleck zaprasza na przedpremierowe pokazy do Cinema City!

2012

Majstersztyk reżyserski Bena Afflecka trafia przedpremierowo na ekrany wybranych kin Cinema City w całej Polsce! Szpiegowski thriller – „Operacja Argo” – zawita do Cinema City już w tę sobotę, 24 listopada. Przyjdź i jako pierwszy osądź, jak Ben Affleck sprawdził się w roli reżysera i jednocześnie głównego bohatera.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach „Operacja Argo” trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Film powstał na podstawie wspomnień byłego agenta CIA – Tony’ego Mendesa – i przedstawia kronikę tajnej i spektakularnej misji ratowania sześciu Amerykanów z rąk bojówkarzy Ajatollaha Chomeiniego. Kino akcji w najlepszym wydaniu zagości na ekranach kin Cinema City na 6 dni przed oficjalną polską premierą – już 24 listopada!

Operacja Argo to zawrotne tempo akcji, a kreacje Bena Afflecka i Johnego Goodmana zasługują na uznanie! Śmiało można również stwierdzić, że Affleck sprawdził się także w roli reżysera. Jego kolejny już film okazał się naprawdę interesujący! Zapraszamy wszystkich kinomaniaków do Cinema City już 24 listopada na przedpremierowe pokazy Operacji Argo!” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 30 listopada 2012 roku. Cinema City zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się już w tę sobotę, 24 listopada. Bilety są do kupienia na stronie www.cinema-city.pl

Komentarze są niedostępne.