ASPEKT INWESTYCJE realizuje saunarium w Czarnej Górze

2017

ASPEKT INWESTYCJE realizuje saunarium w Czarnej Górze.

Do zapewnienia relaksu dla gości hotelowych w strefie SPA znajdują się cztery kabiny saun: sauna sucha, sauna ziołowa, biosauna i sauna IR oraz łaźnia parowa i pomieszczenie ze słoneczną łąką SunSky.

Część mokra, w której goście mogą schłodzić się po seansie w saunach, zawiera lodopad i basenik z zimną wodą oraz strefę pryszniców, w której zainstalowano wiadro bosmana, dwa węże Kneippa oraz natrysk wrażeń. W strefie SPA znajdują się również dwa moczydła stacjonarne oraz podgrzewane siedziska, na których
goście mogą odpocząć.

Kabiny saun zostały wyłożone boazerią świerkową (świerk skandynawski kl. A), a elementy wyposażenia, na których dochodzić może do kontaktu ciała użytkownika z kabiną (ławy, oparcia, zabudowy ław, obudowy pieców) wykonano z bezpiecznego drewna abachi. W kabinach zainstalowano przyciski alarmowe oraz głośniki.

Łaźnia parowa została wykonana z płyt polistyrenowych i siedzisk oraz wyłożona mozaiką szklaną. Wykonano oświetlenie światłowodowe. Łaźnia została połączona z kanałem wentylacyjnym zakończonym w łaźni anemostatem. W pomieszczeniu technicznym znajdują się urządzenia sterujące pracą kabin: sterowniki do saun oraz generator pary ze sterownikiem oraz pompą dozującą koncentrat zapachowy do łaźni parowej, włączniki oświetlenia światła kabin oraz sterowniki dla podgrzewanych siedzisk i leżanek, włącznik wytwornicy lodu do lodopadu oraz włącznik lampy SunSky. W osobnym pomieszczeniu przy prysznicu wrażeń znajduje się panel kontrolujący pracę tego urządzenia.

Więcej informacji o realizacji saunarium znaleźć można na stronie wykonawcy wwwsauny-baseny.pl

Firma ASPEKT INWESTYCJE SP z o.o. wykonuje sauny fińskie (sauny suche,sauny mokre oraz suny IR ) z wielu dostępnych na rynku najlepszych materiałów jak: świerk skandynawski, sosna skandynawska bezsęczna, osika fińska ASPE, jodła kanadyjska HEMLOCK, abachi oraz ekskluzywny i niezwykle szlachetny cedr kanadyjski. Firma wykonuje rozwiązania typowe jak i zaawansowane projekty autorskie. Specjalizuje się w aranżacjach indywidualnych, z przeszkleniami, ze skosami, z połączeniem w jednej saunie kilku gatunków drewna oraz z dodatkowym wyposażeniem w kabinie (panele solne, gwiaździste niebo, oświetlenie za ławami, nagłośnienie sauny, piece jedno– i dwufunkcyjne, piece opalane drewnem, piece tradycyjne – ruska bania i inne). ASPEKT buduje również sauny zewnętrzne!

W ofercie firmy ponadto szeroka gama wanien spa od wanien małych o różnych kształtach do minibasenów pływackich.

Komentarze są niedostępne.