Adental – Centrum Stomatologiczne

2016

Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologiczne Adental

adental-logo

Centrum Stomatologiczne Adental istnieje na rynku usług medycznych od 1993 roku. Zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po protetykę i implantologię.

Placówki Adental zlokalizowane są we Wrocławiu oraz w Jelczu Laskowicach.  Posiadają nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe, gabinety RTG oraz własną pracownię protetyczną. Wszystkie pomieszczenia są zaplanowane tak, aby pacjenci czuli się w nich bardzo komfortowo i bezpiecznie. Każdy nasz pacjent w czasie zabiegu ma do swojej wyłącznej dyspozycji lekarza i wykwalifikowaną asystentkę stomatologiczną. Nasi specjaliści regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Zapewniają konsultacje i pełną informację na temat możliwości leczenia, co umożliwia Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym przypadku.

W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki i metody współczesnej stomatologii. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach najwyższej jakości. Staramy się zapewnić bezbolesne leczenie z zastosowaniem znieczulenia indywidualnie dobranego dla każdego przypadku. Wszyscy nasi pacjenci objęci są opieką zarówno przed jak i pozabiegową.

Podstawowa oferta Centrum Stomatologicznego Adental:

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Implantologia
  • Ortodoncja
  • Protetyka
  • Endodoncja
  • Stomatologia zachowawcza i estetyczna
  • Diagnostyka stomatologiczna

Placówki Centrum Stomatologicznego Adental znajdują się w poniższych lokalizacjach:

Adental – Centrum Stomatologiczne

Oddział Wrocław

ul. Pestalozziego 9, 50 – 325 Wrocław
tel. 71 394 – 27 – 19
tel. +48 500 – 514 – 900

Oddział Jelcz Laskowice

ul. Bożka 11, 55 – 231 Jelcz – Laskowice
tel. 71 318 – 21 – 21
tel. 571 – 430 – 283

Więcej informacji znaleźć można na stronie Centrum pod adresem: www.adental.pl

Dodaj komentarz!

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz do wpisu.