Poznaj ofertę ROBYG podczas lutowych dni otwartych!

2013

Jeżeli marzysz o własnym kącie i planujesz kupno mieszkania, przyjdź na nadchodzące Dni Otwarte ROBYG! W dniach 23 24 lutego w godzinach 10:00 – 15:00  otworzymy dla gości drzwi mieszkań w Warszawie. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą firmy i szczegółami naszego autorskiego programu ‘Wsparcie na starcie’, dzięki któremu stać Cię będzie na własne M!

Atrakcyjne lokalizacje, niebanalna architektura i komfortowe mieszkania – oto, co wyróżnia ROBYG wśród innych deweloperów. Grupa posiada bogatą ofertę lokali w stolicy. Wszystkie inwestycje budowane są z myślą o potrzebach i oczekiwaniach różnorodnych grup klientów, każdy znajdzie więc w ofercie ROBYG coś dla siebie. Zainteresowani mieszkaniem w Warszawie mają do wyboru nowoczesne Young City oraz funkcjonalne Osiedle Kameralne na Bemowie, inspirowaną przedwojennym modernizmem Nową Rezydencję Królowej Marysieńki oraz eleganckie Osiedle Królewskie na Wilanowie czy wreszcie ekskluzywny kompleks City Apartments na Żoliborzu.

W odpowiedzi na niesłabnące zainteresowanie klientów oraz liczne pytania dotyczące wystroju i wyposażenia mieszkań, podczas Dni Otwartych ROBYG do usług odwiedzających będą architekci wnętrz gotowi doradzić w kwestii wykończenia i aranżacji lokali. Ponadto klienci będą mieli okazję porozmawiać z doradcami finansowymi, którzy pomogą w wyborze najkorzystniejszego kredytu oraz odpowiedzą na pytania dotyczące szczegółów programu ‘Wsparcie na starcie’.

„W trosce o zapewnienie komfortu swoim Klientom wybiegamy dalej niż większość deweloperów. Stawiamy na kompleksowe projektowanie przestrzeni, w której mieszkańcy czują się bezpiecznie i wyjątkowo. Zmieniamy otoczenie dzielnic, w których powstają nasze inwestycje, przyczyniając się do ich rozwoju. Z myślą o potrzebach mieszkańców projektujemy obiekty użytku publicznego, punkty handlowo-usługowe, obszary zielone czy place zabaw. Zachęcamy do odwiedzin naszych biur sprzedaży podczas dni otwartych, gdzie nie tylko udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na temat oferowanych przez nas mieszkań, ale również zaprezentujemy szczegóły autorskiego programu Wsparcie na starcie’ – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu ROBYG SA.

Podczas dni otwartych specjaliści ROBYG pomogą Ci znaleźć mieszkanie spełniające Twoje wszystkie wymagania oraz przedstawią założenia autorskiego programu „Wsparcie na Starcie”. Dzięki inicjatywie ROBYG, uczestnicy zyskają atrakcyjne warunki kredytowe – niższą nawet o 800zł ratę miesięczną oraz całkowitą oszczędność w wysokości około 40.000zł w trakcie 4 lat trwania programu.

 Inwestycje ROBYG w Warszawie:

Osiedle Kameralne to zespół nowoczesnych, 2 i 4-piętrowych budynków, położonych w historycznej części Bemowa – Jelonkach. Niewysoka zabudowa, kameralny charakter inwestycji oraz starannie zaprojektowana zieleń ogrodowa sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom ceniącym sobie spokój i bliskość natury.
Atutem osiedla Young City na warszawskim Bemowie jest niska, czteropiętrowa zabudowa, infrastruktura osiedlowa zakładająca sklepy i usługi oraz bardzo dobra lokalizacja. Inwestycja przewiduje wybudowanie w pierwszych 2 etapach kompleksu 280 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 16.700 mkw.
Na kompleks apartamentowców Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki w Wilanowie składają się nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki. Etapy osiedla są zamknięte oraz objęte ochroną i monitoringiem. Inwestycja zakłada wybudowanie w 10 etapach kompleksu 1.400 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 113.658 mkw.
Osiedle Zdrowa w Wilanowie to pięć pięciokondygnacyjnych zespołów kamienic o podwyższonym standardzie, z dużymi balkonami i tarasami. Osiedle jest objęte ochroną i monitoringiem. Inwestycja składa się z 5 etapów, podczas których zostanie wybudowanych 860 lokali, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 63.708 mkw.
City Apartments to inwestycja apartamentowa zlokalizowana na Żoliborzu Południowym. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia części wspólnych m.in. przestronnym holem wejściowym  zawierającym recepcję. Projekt zakłada wybudowanie łącznie ok. 1200 lokali mieszkalnych i usługowych w 6 etapach.

Komentarze są niedostępne.