„Jak urodzić i nie zwariować” – pokazy przedpremierowe w Cinema City!

2012

Gwiazdorska obsada, nieoczekiwane zwroty akcji oraz liczne wyzwania stojące przed przyszłymi rodzicami! Cinema City zaprasza (w dniach 15 – 17 czerwca) na przedpremierowe pokazy przezabawnej komedii „Jak urodzić i nie zwariować”! Zobacz jak potoczą się losy bohaterów i przekonaj się, jak urodzić i nie zwariować! Świetna zabawa gwarantowana!

 

Główną rolę w filmie zagrała Cameron Diaz wcielając się w Jules – trenerkę fitness, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Ponadto na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd, takich jak: Elizabeth Banks, Jennifer Lopez czy Chace Crawford. Wszyscy będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak urodzić i nie zwariować”! Przyjdź w weekend (15 – 17 czerwca) do Cinema City, by przekonać się jak wiadomość o ciąży potrafi wywrócić życie do góry nogami!

Cinema City dla swoich widzów przygotowało specjalne pokazy przedpremierowe, by jako jedni z pierwszych mogli obejrzeć najnowsze propozycje filmowe. ‘Jak urodzić i nie zwariować’ to prześmieszna komedia romantyczna, która wprawi w dobry nastrój nie tylko przyszłe mamy. Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy” zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 22 czerwca. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy od 15 do 17 czerwca. Przyjdź do Cinema City i przekonaj się jak urodzić i nie zwariować!

 

Cinema City Wrocław Korona: 19:00, 21:15

 

 

Komentarze są niedostępne.