Odśnieżanie dachów Wrocław

2011

W okresie wzmożonych opadów odśnieżanie dachu jest obowiązkowe i konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym w budynku i na zewnątrz. Warstwy zalegającego na dachu śniegu mogą stanowić poważne zagrożenie dla konstrukcji budynku. Już 15 centymetrów śniegu zalegającego na jednym metrze kwadratowym dachu może ważyć nawet do 150 kilogramów. Dlatego Grupa Firm Spec oferuje sprawne i profesjonalne wykonanie usługi odśnieżania.

Gwarantujemy wysoką jakość usługi
Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze zwracamy szczególną uwagę na dokładną i staranną realizację zamówienia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a działania dostosowujemy do potrzeb Klienta. Gwarantujemy solidność, terminowość, dobrą organizację pracy. Każdą usługę realizujemy w najszybszym możliwym terminie, uzgodnionym z Klientem.

Działamy profesjonalnie
Do realizacji usługi używamy wyłącznie specjalistycznego sprzętu – posiadamy łopaty i odśnieżarki przystosowane do odśnieżania dachów. Dysponujemy również sprzętem alpinistycznym, który umożliwia dotarcie do miejsc trudnodostępnych, a pracownikom zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, posiadającą specjalistyczne badania wysokościowe oraz przeszkolenie z zakresu przepisów BHP.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszych usług:

http://odsniezanie-dachow-wroclaw.com/

Komentarze są niedostępne.