Centrum Wrocławia przenosi się na zachód – Dzień Otwarty na osiedlu Lokum da Vinci

2013

Miejsce do życia, odpoczynku i do spotkań
z przyjaciółmi. Doskonała inwestycja pod wynajem i idealna lokalizacja do prowadzenia biznesu. Wszystko to na największym osiedlu w zachodniej części Wrocławia. Już 14. września będzie można przekonać się
o zaletach wielofunkcyjnego osiedla typu mixed-use – z pełną infrastrukturą, perfekcyjnie zaprojektowaną architekturą zieleni i niepowtarzalnym klimatem, oddającym ducha renesansowego geniusza Leonarda da Vinci.

Lokum da Vinci

W zawiązku ze zbliżającym się zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji Lokum da Vinci, firma Lokum Deweloper zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14. września, w godzinach 11:00 – 14:00.

Projekt na miarę mistrza da Vinci

Osiedle Lokum da Vinci to kompleks nowoczesnych budynków usytuowany w zachodniej części Wrocławia, między ulicami Bajana i Drzewieckiego, który wyróżnia się na mapie lokalnych inwestycji. Zainteresowanie wzbudza nie tylko nowoczesna, wielkomiejska fasada budynków, ale także wielofunkcyjne zagospodarowanie terenu typu mixed-use. Taka forma zabudowy osiedli zdobywa coraz większe uznanie architektów i mieszkańców w Polsce i poza jej granicami.

Osiedla typu mixed-use spotkać można na całym świecie. Koncepcja miasta w mieście, która im przewodzi, doskonale sprawdziła się dotychczas m.in. pośród drapaczy chmur w Nowym Jorku i na obrzeżach argentyńskiego Buenos Aires. Osiedle Lokum da Vinci jest jedną z pierwszych tego typu inwestycji we Wrocławiu.

Zróżnicowane i funkcjonalne

Cechą charakterystyczną osiedli typu mixed-use jest kompleksowość i samowystarczalność, co pozwala późniejszym mieszkańcom znaleźć w obrębie osiedla wszelkie niezbędne punkty usługowe. Zaletą jest także rozbudowana infrastruktura drogowa, deptaki i jezdnie oraz system parkingowy. Na uwagę zasługują także zróżnicowane rozmiary mieszkań. Własne „M” na osiedlach mixed-use znajdą zarówno osoby poszukujące małych, kompaktowych lokali, jak i miłośnicy przestronnych penthouse’ów. W projekcie osiedla mixed-use znaleźć można także miejsca wypoczynku dla dorosłych i dzieci – place zabaw, boiska czy placyki rekreacyjne.

„Warto odwiedzić nas podczas Dnia Otwartego, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja do tego, by poznać bliżej to miejsce. Osiedle Lokum da Vinci to największa inwestycja Lokum Deweloper. Projekt ukończony będzie w 2015 roku i będzie to zamknięta, harmonijna całość, zaprojektowana według najnowszych trendów. Na inwestycję składają się budynki mieszkalne i handlowo-usługowe. W sercu osiedla powstanie pergola z efektowną fontanną. Centralny plac otoczony zostanie Pasażem da Vinci, a w nim znajdą się sklepy, kawiarnie oraz butiki” – zaprasza Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży firmy Lokum Deweloper.

Wszystkie zainteresowane osoby, które już w najbliższą sobotę odwiedzą inwestycję będą mogły nie tylko sprawdzić aktualny stan prac na osiedlu, zapoznać się z ofertą mieszkań i apartamentów, ale także skorzystać z kompetentnej pomocy handlowców. Eksperci firmy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zakupu mieszkania, aranżacji oraz specjalnych programów dla klientów Lokum Deweloper, takich jak np.: Lokum pod klucz, Lokum + czy Program Ekspert.

Komentarze są niedostępne.